ABC Nieruchomości background image
ABC Nieruchomości logo

ABC Nieruchomości Warszawa

O nas


Nasza firma działa na rynku nieruchomości od 1992 roku. Specjalizujemy się w wynajmie i sprzedaży mieszkań, domów i biur na terenie Warszawy. Naszymi klientami są duże firmy zagraniczne i krajowe oraz osoby fizyczne. Każdy z naszych klientów jest traktowany w sposób indywidualny, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości oferujemy fachową i profesjonalną obsługę.

ABC Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Warszawa przy C. Śniegockiej 5/1.

Obszar działania

ABC Nieruchomości działa na terenie województwa mazowieckiego.

Oferta agencji

ABC Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 1 dom na sprzedaż w cenie 940 000 zł.
  • 2 działki na sprzedaż w cenach od 500 000 zł do 700 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji ABC Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

3

Liczba ofert

3

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


i

Dom 5 pokojowy na sprzedaż
województwo mazowieckie

5 pokoi 137,10 m2
940 000
6 856 /m2
Sprzedam dom Warszawa i okolice o powierzchni 137,10 mkw. Powierzchnia działki wynosi 500 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 940 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 5 pokoi, 3 łazienki, ogrzewanie: c.o. gazowe. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ABC Nieruchomości.
i
Sprzedam działkę Warszawa i okolice o powierzchni 2000 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 500 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ABC Nieruchomości.
i
Sprzedam działkę mazowieckie, nowodworski o powierzchni 96900 mkw. Działka rolna, kształt: nieregularny. Cena działki - 700 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ABC Nieruchomości.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Małgorzata Ziółkowska

Małgorzata Ziółkowska

Kontakt z agencją


ABC Nieruchomości

ABC Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: