Agencja Nieruchomości AS background image
Agencja Nieruchomości AS logo

Agencja Nieruchomości AS

O nas


Agencja Nieruchomości AS to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome.

Obszar działania

Agencja Nieruchomości AS działa na terenie województwa małopolskiego.

Oferta agencji

Agencja Nieruchomości AS posiada w swojej ofercie:

  • 12 mieszkań na sprzedaż w cenach od 385 000 zł do 700 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Agencja Nieruchomości AS na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

12

Liczba ofert

12

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam mieszkanie Kraków, Nowa Huta o powierzchni 52 mkw. Cena - 589 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Agencja Nieruchomości AS.
Sprzedam mieszkanie Kalwaria Zebrzydowska o powierzchni 38 mkw. Cena - 385 000 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Agencja Nieruchomości AS.
Sprzedam mieszkanie Kraków, Nowa Huta o powierzchni 43 mkw. Cena - 550 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Agencja Nieruchomości AS.
Sprzedam mieszkanie Kraków, Mistrzejowice o powierzchni 30 mkw. Cena - 450 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Agencja Nieruchomości AS.
Sprzedam mieszkanie Kraków o powierzchni 36 mkw. Cena - 530 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Agencja Nieruchomości AS.
Sprzedam mieszkanie Dobczyce o powierzchni 75 mkw. Cena - 505 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Agencja Nieruchomości AS.
Sprzedam mieszkanie Kraków, Bieżanów-Prokocim o powierzchni 31 mkw. Cena - 429 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 10 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Agencja Nieruchomości AS.
Sprzedam mieszkanie Kraków, Bieńczyce o powierzchni 56 mkw. Cena - 650 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Agencja Nieruchomości AS.
Sprzedam mieszkanie Kraków, Nowa Huta o powierzchni 45 mkw. Cena - 700 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Agencja Nieruchomości AS.
Sprzedam mieszkanie Kraków, Czyżyny o powierzchni 34 mkw. Cena - 640 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Agencja Nieruchomości AS.
Sprzedam mieszkanie Kraków o powierzchni 24 mkw. Cena - 470 000 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Agencja Nieruchomości AS.
Sprzedam mieszkanie Kraków, Podgórze o powierzchni 36 mkw. Cena - 465 000 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 5 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Agencja Nieruchomości AS.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Paweł Szafraniec

Paweł Szafraniec

Kontakt z agencją


Agencja Nieruchomości AS

Agencja Nieruchomości AS

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: