O nas


Biuro nieruchomości AJ Promotion świadczy profesjonalne usługi reklamowe związane z rynkiem nieruchomości w Polsce.

Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem ludzi, dla których reklama nieruchomości to codzienne wyzwanie, a zarazem życiowa pasja. Używamy najnowocześniejszych narzędzi marketingowych aby w skuteczny sposób pomóc Ci w sprzedaży lub wynajmie Twojej nieruchomości. Wykonywane przez nas czynności reklamowe podlegają pod specjalny nadzór, oraz objęte są tajemnicą handlową. Są to elementy pośrednie, takie jak współpraca z najskuteczniejszymi portalami ogłoszeniowymi w Polsce, lokalna prasa, e-mail marketing. Jednak główną siłą naszego zespołu są odpowiednie znajomości z branży, oraz kapitał ludzki - specjaliści danej dziedziny, którzy działając w terenie, czynnie starają się zrealizować nasze zlecenia. Dysponujemy potężnymi narzędziami marketingowymi, które w skuteczny, oraz nowatorski sposób potrafią znacznie przybliżyć szansę sprzedaży Twojego domu, mieszkania a nawet dużego obiektu komercyjnego. Posiadamy w swoim zespole ludzi, którzy od lat czynnie zajmują się rynkiem nieruchomości w Polsce, a ich rady i spostrzeżenia czynnie wpływają na pozytywny rezultat naszych działań.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 
Zespół
AJ PROMOTION

AJ Promotion to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Łódź przy Piotrkowska 270, X piętro, lokal nr 4. W szeregach AJ Promotion pracuje 4 pośredników nieruchomości.

Obszar działania

AJ Promotion działa na terenie województwa łódzkiego.

Oferta agencji

AJ Promotion posiada w swojej ofercie:

  • 15 mieszkań na sprzedaż w cenach od 190 000 zł do 980 000 zł.
  • 109 mieszkań na wynajem w cenach od 900 zł do 8 500 zł.
  • 1 dom na sprzedaż w cenie 960 000 zł.
  • 1 działka na sprzedaż w cenie 499 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji AJ Promotion na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

Czytaj więcej
125

Liczba ofert

108

Ofert na wynajem

17

Ofert na sprzedaż

4

Liczba naszych agentów

Aktualne oferty agencji


Nasz zespół


Kontakt z agencją


AJ Promotion

AJ Promotion

Administratorem danych jest Property Group Sp.z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Akceptuję regulamin portalu

Znajdź i zamieszkaj

GetHome to pierwszy w Polsce portal z ofertami nieruchomości na sprzedaż i wynajem, który zapewnia maksymalną przejrzystość dla użytkownika – z dokładną lokalizacją, bez duplikatów ofert i reklam! Portal prezentuje ogłoszenia sprzedaży i wynajmu mieszkań oraz domów z rynku pierwotnego oraz wtórnego dając internautom bezpośredni kontakt do osób odpowiedzialnych za konkretne oferty.

W GetHome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta prezentuje bezpośredni kontakt do firm i osób odpowiedzialnych za daną sprzedaż. Oferty w portalu są zgrupowane w jednym widoku, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nie stracisz czasu natykając się wielokrotnie na tę samą nieruchomość. To jednak nie koniec! W GetHome.pl każde z mieszkań i domów ma swoje miejsce na mapie, dzięki czemu szybko sprawdzisz czy interesująca Cię nieruchomość odpowiada Ci pod kątem lokalizacji.

Wykorzystujemy pliki cookies zgodnie z polityką opisaną w regulaminie.

Jesteś pośrednikiem nieruchomości? Zapraszamy do współpracy