Alternatywne Biuro Nieruchomości background image
Alternatywne Biuro Nieruchomości logo

Alternatywne Biuro Nieruchomości Lublin

O nas


Nasze biuro nieruchomości w Lublinie powstało z myślą o Klientach, których oczekiwania, odnośnie profesjonalnej obsługi na rynku nieruchomości gruntowych nie zostały zaspokojone. Stanowi ono swoistą alternatywę dla niskiego poziomu standardów pracy, jakie możemy obecnie zaobserwować wśród osób zajmujących się pośrednictwem.

Wychodząc z założenia, że pośrednictwo potrzebuje na nowo zdefiniowania pojęć profesjonalnej obsługi opartej na wiedzy, znajomości prawa oraz obserwacji potrzeb rynku, zostało utworzone Alternatywne Biuro Nieruchomości Lublin. Nasza praca z Klientem, który posiada działkę lub działki na sprzedaż opiera się na trafnej ocenie potencjału sprzedażowego nieruchomości, weryfikacji jej stanu prawnego, aktywnym poszukiwaniu nabywcy oraz skutecznym finalizowaniu transakcji.

Chcąc zakupić grunt (działki budowlane, działki usługowe, działki rolne czy działki inwestycyjne) za naszym pośrednictwem, można być pewnym, że nieruchomość została sprawdzona pod kątem możliwości inwestycyjnych, wad prawnych i realnej wartości rynkowej. W praktyce naszym Klientom daje to gwarancję bezpieczeństwa transakcji.

Działając w oparciu o umowy ekskluzywne, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy standard przygotowania oferty, wliczając w to liczne procesy związane z podnoszeniem wartości nieruchomości, takie jak: analiza chłonności gruntu, scalenia, podziały, uzyskiwanie decyzji o warunkach zabudowy, zmiany przeznaczenia w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego, zapewnień przyłączy, usuwanie słupów elektrycznych i wiele innych.

Nasze biuro nieruchomości specjalizuje się w obrocie nieruchomościami gruntowymi, ale w naszej ofercie znajdują się również m.in. domy na sprzedaż w Lublinie i okolicach i mieszkania na sprzedaż – Lublin.

Alternatywne Biuro Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Lublin przy Czeremchowa 5.

Obszar działania

Alternatywne Biuro Nieruchomości działa na terenie województwa lubelskiego.

Oferta agencji

Alternatywne Biuro Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 2 mieszkania na sprzedaż w cenach od 329 000 zł do 725 000 zł.
  • 5 domów na sprzedaż w cenach od 370 000 zł do 1 550 000 zł.
  • 260 działek na sprzedaż w cenach od 16 000 zł do 5 000 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Alternatywne Biuro Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

267

Liczba ofert

267

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Piękne i tanie działki budowlane w urzędowie
i
Sprzedam działkę Urzędów o powierzchni 1500 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 90 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Alternatywne Biuro Nieruchomości.
Dom jednorodzinny obok lasu gm. bychawa
i

Dom 6 pokojowy na sprzedaż
Bychawa

6 pokoi 3000 m2
370 000
123 /m2
Sprzedam dom Bychawa o powierzchni 3000 mkw. Powierzchnia działki wynosi 3000 mkw. Cena - 370 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 6 pokoi. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Alternatywne Biuro Nieruchomości.
Działki budowlane żabia wola
i
Sprzedam działkę okolice Lublina o powierzchni 1386 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 239 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Alternatywne Biuro Nieruchomości.
Atrakcyjne działki w opolu lubelskim
i
Sprzedam działkę Opole Lubelskie o powierzchni 1100 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 99 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Alternatywne Biuro Nieruchomości.
Działka budowlana w zdrapach
i
Sprzedam działkę Bychawa o powierzchni 2038 mkw. Działka budowlana, kształt: trapez. Cena działki - 150 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Alternatywne Biuro Nieruchomości.
Atrakcyjna działka na przedmieściach lublina
i
Sprzedam działkę okolice Lublina o powierzchni 1400 mkw. Działka budowlana, kształt: nieregularny. Cena działki - 499 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Alternatywne Biuro Nieruchomości.
Działka usługowa w baszkach
i
Sprzedam działkę okolice Lublina o powierzchni 2009 mkw. Działka kształt: prostokąt. Cena działki - 435 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Alternatywne Biuro Nieruchomości.
Atrakcyjna działka z wydaną wz w niedrzwicy dużej
i
Sprzedam działkę okolice Lublina o powierzchni 4956 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 439 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Alternatywne Biuro Nieruchomości.
Mieszkanie na sprzedaż ul. motorowa + garaż
i

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż
Lublin

2 pokoje 45,37 m2
329 000
7 251 /m2
Sprzedam mieszkanie Lublin o powierzchni 45,37 mkw. Rok budowy: 1965. Cena - 329 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Alternatywne Biuro Nieruchomości.
Atrakcyjna działka usługowa pod lublinem - f. vat
i
Sprzedam działkę okolice Lublina o powierzchni 3067 mkw. Działka budowlana, kształt: inny. Cena działki - 613 400 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Alternatywne Biuro Nieruchomości.
Atrakcyjna działka uługowo-budowlana
i
Sprzedam działkę okolice Lublina o powierzchni 2980 mkw. Działka kształt: prostokąt. Cena działki - 399 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Alternatywne Biuro Nieruchomości.
Atrakcyjne działki budowlane w radawczyku koloni i
i
Sprzedam działkę okolice Lublina o powierzchni 1200 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 159 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Alternatywne Biuro Nieruchomości.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Jakub Pilipczuk

Jakub Pilipczuk

Dominik Hałas

Dominik Hałas

Mateusz Chwiejczak

Mateusz Chwiejczak

Anita Górkiewicz

Anita Górkiewicz

Krzysztof Duma

Krzysztof Duma

Aleksandra Wieczerzak

Aleksandra Wieczerzak

Dominik Kaźmierak

Dominik Kaźmierak

Ewelina Kanadys

Ewelina Kanadys

Mateusz Oleśkiewicz

Mateusz Oleśkiewicz

Mateusz Pępiak

Mateusz Pępiak

Michał Pietrzak

Michał Pietrzak

Michał Krzysiak

Michał Krzysiak

Anna Lis

Anna Lis

Kontakt z agencją


Alternatywne Biuro Nieruchomości

Alternatywne Biuro Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: