Aphouse Nieruchomości background image
Aphouse Nieruchomości logo

Aphouse Nieruchomości Kraków

O nas


Zespół Specjalistów, któremu możesz zaufać na 100%

Oferujemy Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby mieć pewność, że pracujesz z najlepszymi:

Profesjonalizm i doświadczenie
potwierdzone aż 8-letnią (i nieprzerwaną) działalnością na rynku.

Niezbędne kwalifikacje
potwierdzone posiadaniem licencji agencji nieruchomości, licencji z zakresu zarządzania nieruchomościami, wachlarzem certyfikatów i dyplomów zawodowych.

Szeroką ofertę
w której składzie znajdziesz usługi z zakresu pośrednictwa, zarządzania, doradztwa inwestycyjnego, a nawet projektowania i aranżacji wnętrz.

Zrozumienie i ludzkie podejście
na które możesz liczyć zawsze – niezależnie, z jaką sprawą się do nas zwrócisz.

Wysoki standard obsługi każdego klienta jest dla nas bowiem sprawą priorytetową

Aphouse Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Kraków przy Masarska 8/49.

Obszar działania

Aphouse Nieruchomości działa na terenie województwa małopolskiego.

Oferta agencji

Aphouse Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 5 mieszkań na sprzedaż w cenach od 525 000 zł do 3 500 000 zł.
  • 33 mieszkania na wynajem w cenach od 1 900 zł do 14 500 zł.
  • 2 domy na wynajem w cenie 8 000 zł.
  • 2 działki na sprzedaż w cenach od 475 000 zł do 2 200 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Aphouse Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

42

Liczba ofert

35

Ofert na wynajem

7

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


i
Wynajmę mieszkanie Kraków, Podgórze o powierzchni 54 mkw. Cena - 3 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Aphouse Nieruchomości.
i

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż
Kraków Stare Miasto

3 pokoje 133 m2
2 500 000
18 796 /m2
Sprzedam mieszkanie Kraków, Stare Miasto o powierzchni 133 mkw. Cena - 2 500 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 6 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Aphouse Nieruchomości.
Działka węgrzynowice, przylasek rusiecki nowa huta
i
Sprzedam działkę Kraków, Wzgórza Krzesławickie o powierzchni 1937 mkw. Działka budowlana. Cena działki - 475 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Aphouse Nieruchomości.
Nowe 2- pokojowe mieszkanie, piasta park, 45m2
i
Wynajmę mieszkanie Kraków, Mistrzejowice o powierzchni 45 mkw. Rok budowy: 2018. Cena - 2 400 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 9 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Aphouse Nieruchomości.
Stare miasto stan deweloperski dobra cena.
i

Kawalerka na sprzedaż
Kraków Stare Miasto

1 pokój 33,82 m2
525 000
15 523 /m2
Sprzedam mieszkanie Kraków, Stare Miasto o powierzchni 33,82 mkw. Rok budowy: 2021. Cena - 525 000 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Aphouse Nieruchomości.
Studio kawalerka kazimierz | plac nowy | józefa
i

Kawalerka do wynajęcia ul. pl. Nowy
Kraków Stare Miasto

1 pokój 25 m2
2 000/mies.
80 /m2
Wynajmę mieszkanie Kraków, Stare Miasto o powierzchni 25 mkw. Rok budowy: 1800. Cena - 2 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Aphouse Nieruchomości.
2-pok. mieszkanie 54m2, ogród, przybyszewskiego
i
Wynajmę mieszkanie Kraków, Krowodrza o powierzchni 54 mkw. Rok budowy: 2015. Cena - 2 600 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Aphouse Nieruchomości.
Na wynajem studio ul. świętokrzyska/ wrocławska
i
Wynajmę mieszkanie Kraków, Krowodrza o powierzchni 26 mkw. Rok budowy: 2013. Cena - 2 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 4 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Aphouse Nieruchomości.
49m2 2 pokoje stare miasto ul. piłsudskiego planty
i
Sprzedam mieszkanie Kraków, Stare Miasto o powierzchni 49,20 mkw. Rok budowy: 1900. Cena - 910 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Aphouse Nieruchomości.
Mieszkanie 2 pokoje os. krakowiaków nowa huta 46m2
i
Wynajmę mieszkanie Kraków, Nowa Huta o powierzchni 46 mkw. Cena - 2 300 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Aphouse Nieruchomości.
Świetne studio wyposażone zabłocie
i
Wynajmę mieszkanie Kraków, Podgórze o powierzchni 40 mkw. Cena - 2 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Aphouse Nieruchomości.
2 pokojowe mieszkanie ul kordiana kurdwanów
i
Wynajmę mieszkanie Kraków, Podgórze Duchackie o powierzchni 40 mkw. Cena - 1 950 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Aphouse Nieruchomości.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Katarzyna Łacheta

Katarzyna Łacheta

Karolina Włodarczyk

Karolina Włodarczyk

Izabela Myśliwiec

Izabela Myśliwiec

Konstancja Biewald

Konstancja Biewald

Marek Cygal

Marek Cygal

Anna Leks

Anna Leks

Izabela Rekiel

Izabela Rekiel

Kontakt z agencją


Aphouse Nieruchomości

Aphouse Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: