Corte Nieruchomości background image
Corte Nieruchomości logo

Corte Nieruchomości Wrocław

O nas


Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz zarządzania najmem prywatnym.

Obsługujemy rynek mieszkań, domów, gruntów i lokali komercyjnych we Wrocławiu i okolicach. Pośredniczymy w sprzedaży, kupnie, wynajmie i najmie nieruchomości. Działamy w oparciu o obowiązujące przepisy prawa, licencję zawodową, posiadamy polisę ubezpieczeniową OC.

W swoich staraniach zawsze wychodzimy naprzeciw potrzebom Klientów. Gwarantujemy brak ukrytych kosztów, pobieramy wynagrodzenie prowizyjne ustalane indywidualnie. Zapewniamy profesjonalne doradztwo na każdym etapie planowania i realizowania transakcji.

Klientom planującym zakup lub najem nieruchomości oferujemy dostęp do szerokiej bazy ofert własnych jak również biur z nami współpracujących, realizujemy zlecenia wyszukania nieruchomości wedle kryteriów określonych przez Klienta.

Klientom chcącym sprzedać bądź wynająć nieruchomość zapewniamy aktywne promowanie i indywidualne podejście do oferty.

Gwarantujemy bezpieczeństwo finansowe i prawne transakcji we współpracy z rzeczoznawcami, doradcami kredytowymi i renomowaną kancelarią notarialną.

Właścicielom mieszkań na wynajem  oferujemy zarządzanie najmem prywatnym. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w zakładce Zarządzanie najmem.

Zapraszam do współpracy

Corte Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Wrocław przy Kasztanowa 20.

Obszar działania

Corte Nieruchomości działa na terenie województwa dolnośląskiego.

Oferta agencji

Corte Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 2 mieszkania na sprzedaż w cenach od 430 000 zł do 610 000 zł.
  • 2 mieszkania na wynajem w cenach od 2 050 zł do 2 600 zł.
  • 1 dom na sprzedaż w cenie 1 650 000 zł.
  • 2 działki na sprzedaż w cenach od 280 000 zł do 290 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Corte Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

7

Liczba ofert

2

Ofert na wynajem

5

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Wynajmę mieszkanie Wrocław, Śródmieście, Ołbin o powierzchni 52 mkw. Rok budowy: 2004. Cena - 2 600 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Corte Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Wrocław, Psie Pole, Zakrzów o powierzchni 50,80 mkw. Rok budowy: 1980. Cena - 430 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Corte Nieruchomości.
Sprzedam dom Wrocław, Psie Pole o powierzchni 180 mkw. Powierzchnia działki wynosi 412 mkw. Rok budowy: 1987. Cena - 1 650 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 7 pokoi, ogrzewanie: c.o. gazowe. Do domu przynależy balkon, taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Corte Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Wrocław, Krzyki, Ołtaszyn o powierzchni 52,94 mkw. Rok budowy: 2002. Cena - 610 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Corte Nieruchomości.
Sprzedam działkę Sobótka o powierzchni 1565 mkw. Działka budowlana, kształt: nieregularny. Cena działki - 290 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Corte Nieruchomości.
Wynajmę mieszkanie Wrocław, Śródmieście, Ołbin o powierzchni 40 mkw. Cena - 2 050 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Corte Nieruchomości.
Sprzedam działkę Wrocław i okolice o powierzchni 936 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 280 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Corte Nieruchomości.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Jacek Kochański

Jacek Kochański

Grzegorz Malczewski

Grzegorz Malczewski

Kontakt z agencją


Corte Nieruchomości

Corte Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: