DOMINANTA NIERUCHOMOŚCI background image
DOMINANTA NIERUCHOMOŚCI logo

DOMINANTA NIERUCHOMOŚCI Gdynia

O nas


Specjalizujemy się w obsłudze rynku nieruchomości. Sprzedaż/kupno/najem/wynajem - domy, mieszkania, działki, lokale. Poszukujemy nieruchomości na zlecenie. Współpracujemy z prawnikami, notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi, bankami, fotografami, home stagerami, architektami budowlanymi, architektami wnętrz, geodetami oraz elektrykami.Kupimy, sprzedamy lub wynajmiemy Twoją nieruchomość w możliwie najlepszej cenie i w możliwie najkrótszym czasie.Jeśli szukasz profesjonalisty – to dobrze trafiłeś. Naszym priorytetem jest satysfakcja klienta. Realizujemy cele oraz marzenia naszych Klientów. Skuteczność zawdzięczamy zajmowaniu się nieruchomościami Klientów tak, jak własnymi.Nieruchomość to produkt wymagający działań marketingowych.


Jesteśmy od tego, by je skutecznie zaplanować i wdrożyć.


Dzięki przemyślanym i zaplanowanym działaniom pomagamy Klientom


- sprzedać


- kupić


- zamienić


- wynająć


nieruchomość w optymalnej cenie i w możliwie najkrótszym czasie.Jesteśmy agencją nieruchomości specjalizującą się w obsłudze


kupna, sprzedaży, zamiany i najmu - domów, mieszkań, działek i obiektów usługowych w Trójmieście i okolicach.


Współpracujemy z agencjami na terenie Trójmiasta, ale także na terenie całej Polski.Każdorazowo opracowujemy a następnie wdrażamy plan marketingowy, dzięki któremu nieruchomości sprzedają się za maksymalną cenę w możliwie najkrótszym czasie. Do projektu podchodzimy kompleksowo - wiemy, jak optymalnie przygotować nieruchomość do sprzedaży, organizujemy dni otwarte, tworzymy kampanie w mediach społecznościowych, przeprowadzamy Klienta przez cały proces kupna, sprzedaży czy najmu nieruchomości, zawsze współpracujemy z innymi agentami. Świadczymy sprawną, kompleksową i profesjonalną obsługę klientów. W trosce o Państwa komfort oraz bezpieczeństwo oferujemy pomoc prawną i notarialną. Współpracujemy z prawnikami, notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi, bankami, fotografami, home stagerami, architektami budowlanymi, architektami wnętrz, geodetami oraz elektrykami.


Czuwamy nad prawidłowym przebiegiem transakcji.Skontaktuj się z nami, jeśli zależy Ci na bezpiecznej, bezstresowej i mądrze poprowadzonej transakcji, jeśli nie chcesz stracić swoich pieniędzy, czasu i nerwów. Należymy do Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości - SAW.

DOMINANTA NIERUCHOMOŚCI to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Gdynia przy Marii Curie-Skłodowskiej 8C/6.

Obszar działania

DOMINANTA NIERUCHOMOŚCI działa na terenie województw: pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, świętokrzyskiego.

Oferta agencji

DOMINANTA NIERUCHOMOŚCI posiada w swojej ofercie:

  • 5 mieszkań na sprzedaż w cenach od 299 000 zł do 1 179 000 zł.
  • 4 domy na sprzedaż w cenach od 539 000 zł do 1 499 000 zł.
  • 9 działek na sprzedaż w cenach od 139 000 zł do 3 000 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji DOMINANTA NIERUCHOMOŚCI na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

18

Liczba ofert

18

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


i
Sprzedam działkę Gdynia, Obłuże o powierzchni 330 mkw. Cena działki - 280 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją DOMINANTA NIERUCHOMOŚCI.
Nowa cena gdańsk jasień 4 pok
i
Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Jasień o powierzchni 88,10 mkw. Rok budowy: 2011. Cena - 859 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, 2 łazienki, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją DOMINANTA NIERUCHOMOŚCI.
Działka z linią brzegową 1,038 ha
i
Sprzedam działkę szczycieński o powierzchni 10385 mkw. Cena działki - 300 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją DOMINANTA NIERUCHOMOŚCI.
Działka w centrum-zabudowa mieszkaniowo-komercyjna
i
Sprzedam działkę Starachowice o powierzchni 635 mkw. Cena działki - 266 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją DOMINANTA NIERUCHOMOŚCI.
Działka inwestycyjna w zdradzie koło pucka
i
Sprzedam działkę Trójmiasto i okolice o powierzchni 7200 mkw. Cena działki - 540 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją DOMINANTA NIERUCHOMOŚCI.
Kameralny dom z idealnie rozplanowanym wnętrzem!
i

Dom 4 pokojowy na sprzedaż
województwo pomorskie

4 pokoje 69,77 m2
539 000
7 725 /m2
Sprzedam dom Trójmiasto i okolice o powierzchni 69,77 mkw. Powierzchnia działki wynosi 440 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 539 000 zł. Dom bez poddasza ma 4 pokoje, 2 łazienki. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją DOMINANTA NIERUCHOMOŚCI.
Bezczynszowy dom szeregowy gotowy do zamieszkania
i

Dom 5 pokojowy na sprzedaż
województwo pomorskie

5 pokoi 135 m2
860 000
6 370 /m2
Sprzedam dom Trójmiasto i okolice o powierzchni 135 mkw. Powierzchnia działki wynosi 156 mkw. Rok budowy: 2012. Cena - 860 000 zł. Dom z poddaszem ma 5 pokoi, 2 łazienki, ogrzewanie: gazowe. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją DOMINANTA NIERUCHOMOŚCI.
Mieszkanie 6 pokoi pod najem krótkoterminowy
i
Sprzedam mieszkanie Sopot, Karlikowo o powierzchni 79 mkw. Rok budowy: 1971. Cena - 1 179 000 zł. Mieszkanie ma 6 pokoi, 1 łazienkę, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją DOMINANTA NIERUCHOMOŚCI.
Działka na kaszubach blisko jeziora!
i
Sprzedam działkę Trójmiasto i okolice o powierzchni 1500 mkw. Cena działki - 142 500 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją DOMINANTA NIERUCHOMOŚCI.
i

Dom 5 pokojowy na sprzedaż
Gościcino

5 pokoi 141,50 m2
1 100 000
7 773 /m2
Sprzedam dom wejherowski, Gościcino o powierzchni 141,50 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1120 mkw. Cena - 1 100 000 zł. Dom z poddaszem ma 5 pokoi, 2 łazienki. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją DOMINANTA NIERUCHOMOŚCI.
Działka inwestycyjna handel/usługi/stacja paliw/in
i
Sprzedam działkę Gdańsk, Kokoszki o powierzchni 5066 mkw. Cena działki - 3 000 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją DOMINANTA NIERUCHOMOŚCI.
Działka usługowo-mieszkaniowa z koncepcją
i
Sprzedam działkę Malbork o powierzchni 745 mkw. Cena działki - 230 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją DOMINANTA NIERUCHOMOŚCI.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Dorota Białowąs

Dorota Białowąs

Kontakt z agencją


DOMINANTA NIERUCHOMOŚCI

DOMINANTA NIERUCHOMOŚCI

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: