DrBroker Nieruchomości background image
DrBroker Nieruchomości logo

DrBroker Nieruchomości Białystok

O nas


Działamy od kwietnia 2018 roku. Wówczas to narodził się pomysł założenia biura nieruchomości innego od już funkcjonujących na rynku – biura z misją.
Fundamentem jest świadczenie usług pośrednictwa na rynku nieruchomości w sposób rzetelny i zrozumiały dla Klientów, a przy tym nowatorski.
Postawiliśmy przede wszystkim na planowanie działań, kierowanych do różnych grup Klientów. Uruchomiliśmy program ‚Medyk’, zarządzający wynajmem mieszkań studentom krajowym i zagranicznym. Wdrożyliśmy informatykę w naszą aktywność (narzędzia CRM).
Ponadto korzystamy z danych statystycznych przy ustalaniu cen ofertowych nieruchomości, jesteśmy obecni na największych portalach poświęconych rynkowi nieruchomości oraz współpracujemy z Narodowym Bankiem Polskim w zakresie sprawozdawczości i badania rynku nieruchomości.
Nie ustajemy w rozwoju. Szkolimy się z udziałem największych autorytetów w branży, ponieważ naszym priorytetem jest świadomość Klienta, że to z nami osiągnie swój oczekiwany cel.
W pracy kierujemy się empatią i cierpliwością, gdyż transakcje często bywają skomplikowane i wymagają indywidualnego podejścia do każdej sprawy. Bezstronność i kompetencje pomagają nam w realizacji transakcji.
Doradzamy oraz dobieramy pragmatyczne metody i narzędzia do osiągania postawionych celów. Gdy jest potrzebna pomoc prawna, zapraszamy do stołu prawnika i omawiamy wymagające uwagi kwestie. Jeśli Klientowi brakuje środków finansowania, pomoc zapewniamy dzięki współpracy z doradcą kredytowym. Ponadto, sporządzamy umowę, weryfikujemy dokumenty i pilnujemy transakcji z zachowaniem dyskrecji.
Wszystkie działania podejmujemy z szacunku do Ciebie, Szanowny Kliencie.

DrBroker Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Białystok przy Kaczorowskiego 7 lok. U25.

Obszar działania

DrBroker Nieruchomości działa na terenie województw: podlaskiego, łódzkiego.

Oferta agencji

DrBroker Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 15 mieszkań na sprzedaż w cenach od 237 500 zł do 533 000 zł.
  • 12 mieszkań na wynajem w cenach od 1 799 zł do 4 500 zł.
  • 17 domów na sprzedaż w cenach od 349 000 zł do 2 999 900 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji DrBroker Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

44

Liczba ofert

12

Ofert na wynajem

32

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam dom białostocki, Nowodworce o powierzchni 242 mkw. Powierzchnia działki wynosi 634 mkw. Rok budowy: 2004. Cena - 1 196 997 zł. Dom bez poddasza ma 5 pokoi, 3 łazienki. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją DrBroker Nieruchomości.
Wynajmę mieszkanie Białystok o powierzchni 52 mkw. Rok budowy: 2021. Cena - 2 600 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją DrBroker Nieruchomości.
Wynajmę mieszkanie Białystok o powierzchni 82 mkw. Rok budowy: 2014. Cena - 4 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 4 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją DrBroker Nieruchomości.
Sprzedam dom Białystok o powierzchni 164,11 mkw. Powierzchnia działki wynosi 793 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 1 300 000 zł. Dom bez poddasza ma 4 pokoje, 2 łazienki, ogrzewanie: gazowe. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją DrBroker Nieruchomości.
Wynajmę mieszkanie Białystok o powierzchni 43 mkw. Rok budowy: 2012. Cena - 1 799 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją DrBroker Nieruchomości.
Wynajmę mieszkanie Białystok o powierzchni 56 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 3 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją DrBroker Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Białystok o powierzchni 28,80 mkw. Rok budowy: 1970. Cena - 263 777 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, 1 łazienkę, znajduje się na 7 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją DrBroker Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Białystok o powierzchni 50 mkw. Rok budowy: 1965. Cena - 389 997 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją DrBroker Nieruchomości.
Sprzedam dom sokólski o powierzchni 70 mkw. Powierzchnia działki wynosi 3754 mkw. Cena - 349 000 zł. Dom bez poddasza ma 2 pokoje, ogrzewanie: węglowe. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją DrBroker Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Białystok o powierzchni 50 mkw. Rok budowy: 1965. Cena - 389 997 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją DrBroker Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Białystok o powierzchni 40 mkw. Rok budowy: 1980. Cena - 397 997 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 9 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją DrBroker Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Białystok o powierzchni 38,60 mkw. Rok budowy: 1960. Cena - 299 000 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją DrBroker Nieruchomości.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


DrBroker

DrBroker

DrBroker

DrBroker

DrBroker

DrBroker

DrBroker

DrBroker

DrBroker

DrBroker

DrBroker

DrBroker

DrBroker

DrBroker

DrBroker

DrBroker

Kontakt z agencją


DrBroker Nieruchomości

DrBroker Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: