Dream Living background image
Dream Living logo

Dream Living

O nas


Podstawą dla zbudowania trwałej relacji z pośrednikiem jest zaufanie w jego zaangażowanie. Klient pod opieką profesjonalnego doradcy nie jest zmuszony do zastanawiania się nad sposobem sprzedaży swojej nieruchomości, czy jej ceną. Kreatywny i doświadczony pośrednik dostarczy właścicielowi stosowne kanały sprzedażowe, dostosowane do nieruchomości. Na postawie wieloletnich obserwacji rynku, ale także okresowych trendów, pozwoli ustalić realną cenę, która usatysfakcjonuje klienta, będąc jednocześnie osiągalną wartością transakcji.

Dream Living stara się spełnić marzenie o wyśnionym lokum, dopasowanym do potrzeb życiowych klienta, a także jego wizji upragnionego domu. Powierzając nieruchomość Dream Living, mogą Państwo liczyć na przygotowanie profesjonalnej oferty z zachęcającymi do prezentacji zdjęciami, w przypadku domów lub rezydencji, także na nagrania z drona, umożliwiające ogląd całej posiadłości. Podczas dni zdjęciowych oferujemy także dostosowanie nieruchomości do najświeższych trendów poprzez usługę homestageingu. Jeżeli postanowili Państwo sprzedać lub wynająć nieruchomość niewykończoną, proponujemy zwiększyć zainteresowanie poprzez przygotowanie wizualizacji nieruchomości, która umożliwia potencjalnym nabywcom łatwiejszy ogląd inwestycji.

Myślą przewodnią naszych działań jest kreatywność i elastyczność, przez co ciężko stworzyć zamknięty katalog propozycji, które dla Państwa przygotujemy. Każda nieruchomość, każdy Klient jest wyjątkowy, dlatego każdorazowo konieczne jest indywidualne podejście.

Dream Living to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome.

Oferta agencji

W tej chwili agencja Dream Living nie prezentuje swoich ofert na Gethome.

Kontakt z agencją


Dream Living

Dream Living

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: