Dsi.com Nieruchomości Jakub Piąstka background image
Dsi.com Nieruchomości Jakub Piąstka logo

Dsi.com Nieruchomości Jakub Piąstka

O nas


Dsi.com Nieruchomości Jakub Piąstka to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome.

Obszar działania

Dsi.com Nieruchomości Jakub Piąstka działa na terenie województwa łódzkiego.

Oferta agencji

Dsi.com Nieruchomości Jakub Piąstka posiada w swojej ofercie:

  • 5 mieszkań na sprzedaż w cenach od 147 000 zł do 599 000 zł.
  • 9 mieszkań na wynajem w cenach od 1 350 zł do 4 000 zł.
  • 1 dom na sprzedaż w cenie 2 495 000 zł.
  • 1 dom na wynajem w cenie 4 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Dsi.com Nieruchomości Jakub Piąstka na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

16

Liczba ofert

10

Ofert na wynajem

6

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Wynajmę mieszkanie Łódź, Bałuty, Bałuty-Doły o powierzchni 32,13 mkw. Cena - 1 350 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Dsi.com Nieruchomości Jakub Piąstka.
Wynajmę mieszkanie Łódź, Polesie, Stare Polesie o powierzchni 83,89 mkw. Rok budowy: 2017. Cena - 3 499 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 4 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 9 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Dsi.com Nieruchomości Jakub Piąstka.
Wynajmę mieszkanie Łódź, Śródmieście, Katedralna o powierzchni 30 mkw. Cena - 1 850 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, 1 łazienkę, znajduje się na 5 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Dsi.com Nieruchomości Jakub Piąstka.
Sprzedam mieszkanie Łódź, Górna, Rokicie o powierzchni 55,50 mkw. Rok budowy: 2015. Cena - 599 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 2 łazienki, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Dsi.com Nieruchomości Jakub Piąstka.
Wynajmę mieszkanie Łódź, Górna, Górniak o powierzchni 80 mkw. Cena - 4 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Dsi.com Nieruchomości Jakub Piąstka.
Wynajmę mieszkanie Łódź, Widzew, Stary Widzew o powierzchni 63,83 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 2 999 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Dsi.com Nieruchomości Jakub Piąstka.
Wynajmę mieszkanie Łódź, Śródmieście, Katedralna o powierzchni 43,97 mkw. Rok budowy: 1930. Cena - 1 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, 1 łazienkę, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Dsi.com Nieruchomości Jakub Piąstka.
Wynajmę mieszkanie Łódź, Górna, Piastów-Kurak o powierzchni 55,64 mkw. Rok budowy: 1980. Cena - 1 990 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Dsi.com Nieruchomości Jakub Piąstka.
Wynajmę mieszkanie Łódź, Polesie, Retkinia Zachód-Smulsko o powierzchni 40 mkw. Rok budowy: 2020. Cena - 2 300 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Dsi.com Nieruchomości Jakub Piąstka.
Wynajmę mieszkanie Łódź, Widzew, Stary Widzew o powierzchni 33 mkw. Cena - 1 850 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Dsi.com Nieruchomości Jakub Piąstka.
Sprzedam mieszkanie Łódź, Górna, Piastów-Kurak o powierzchni 12,76 mkw. Cena - 147 000 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Dsi.com Nieruchomości Jakub Piąstka.
Wynajmę dom Łódź, Górna o powierzchni 80 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1042 mkw. Cena - 4 000 zł/miesiąc. Dom bez poddasza ma 2 pokoje, 1 łazienkę. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Dsi.com Nieruchomości Jakub Piąstka.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Maciej Nowocień

Maciej Nowocień

Michał Piotrowski

Michał Piotrowski

Łukasz Sierocki

Łukasz Sierocki

Jakub Piąstka

Jakub Piąstka

Kontakt z agencją


Dsi.com Nieruchomości Jakub Piąstka

Dsi.com Nieruchomości Jakub Piąstka

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: