Dtr Invest Joanna Sobkowiak background image
Dtr Invest Joanna Sobkowiak logo

Dtr Invest Joanna Sobkowiak Trzebnica

O nas


DTR Invest to firma z Trzebnicy, która świadczy kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
Oferujemy:

- pomoc w przygotowaniu pełnej dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia transakcji kupna, sprzedaży, czy też najmu nieruchomości;

- pomoc w uzyskaniu obsługi prawnej i notarialnej;

- stałą opiekę na wszystkich etapach transakcji.

Czym się zajmujemy?
Sprzedaż i wynajem mieszkań, domów, lokali użytkowych, sprzedaż dziatek, poszukiwanie kwater pracowniczych. Dzięki tak zróżnicowanej ofercie możemy znaleźć propozycje nawet dla najbardziej wymagających klientów. Bez względu na to, czego aktualnie potrzebujesz, jesteśmy w stanie Ci pomóc. Najważniejszym kryterium wyboru nieruchomości jest jej powierzchnia i stan techniczno-użytkowy, z kolei w przypadku działki — wielkość, przeznaczenie i uzbrojenie. W związku z tym, pragnąc odpowiedzieć na potrzeby jak największej liczby zainteresowanych, regularnie uzupełniamy naszą ofertę o domy i mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji, o zróżnicowanym metrażu, zachowane w świetnym stanie, gotowe do zamieszkania lub w stanie surowym. Tymczasem prowadzona przez nas sprzedaż działek w Trzebnicy i w okolicznych miejscowościach dotyczy zarówno działek budowlanych, jak i inwestycyjnych.

Gdzie działamy? Trzebnica i okolice, a ponadto Milcz, Oborniki Śląskie, Żmigród. Są to urokliwe miejsca wśród malowniczych wzgórz i lasów, idealne dla osób szukających kontaktu z naturą i jednocześnie i chcących czerpać wszystko, co najlepsze z bliskiego sąsiedztwa większych miast.
Co zyskujesz?

To, co najcenniejsze — czas oraz pewność i bezpieczeństwo transakcji. Jest to możliwe dzięki bogatej ofercie i naszemu doświadczeniu w obrocie nieruchomościami.

Jak pracujemy?
Działamy sprawnie i kompleksowo, zapewniamy profesjonalną obsługę klientom zainteresowanym nieruchomościami w Trzebnicy i okolicach. Proponujemy transparentne i zrozumiałe zasady współpracy i pomoc na każdym jej etapie. Uwzględniamy indywidualny cel i potrzeby naszych klientów.

Dtr Invest Joanna Sobkowiak to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Trzebnica przy Daszyńskiego 42.

Obszar działania

Dtr Invest Joanna Sobkowiak działa na terenie województwa dolnośląskiego.

Oferta agencji

Dtr Invest Joanna Sobkowiak posiada w swojej ofercie:

  • 1 mieszkanie na sprzedaż w cenie 235 000 zł.
  • 3 mieszkania na wynajem w cenach od 1 800 zł do 2 500 zł.
  • 2 domy na sprzedaż w cenach od 590 000 zł do 899 000 zł.
  • 6 działek na sprzedaż w cenach od 99 000 zł do 415 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Dtr Invest Joanna Sobkowiak na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

12

Liczba ofert

3

Ofert na wynajem

9

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Działka budowlana postolin, dolina baryczy
i
Sprzedam działkę Wrocław i okolice o powierzchni 1538 mkw. Cena działki - 138 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Dtr Invest Joanna Sobkowiak.
Kawalerka stara mleczarnia
i

Kawalerka do wynajęcia ul. Obrońców Pokoju
Trzebnica

1 pokój 34 m2
2 500/mies.
73 /m2
Wynajmę mieszkanie Trzebnica o powierzchni 34 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 2 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Dtr Invest Joanna Sobkowiak.
i

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż
województwo dolnośląskie

3 pokoje 89,80 m2
235 000
2 616 /m2
Sprzedam mieszkanie Wrocław i okolice o powierzchni 89,80 mkw. Rok budowy: 1900. Cena - 235 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Dtr Invest Joanna Sobkowiak.
Działka raszów
i
Sprzedam działkę Wrocław i okolice o powierzchni 3071 mkw. Cena działki - 270 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Dtr Invest Joanna Sobkowiak.
Mieszkanie*część domu*trzebnica
i

Dom 4 pokojowy na sprzedaż
Trzebnica

4 pokoje 191 m2
590 000
3 089 /m2
Sprzedam dom Trzebnica o powierzchni 191 mkw. Powierzchnia działki wynosi 395 mkw. Rok budowy: 1980. Cena - 590 000 zł. Dom bez poddasza ma 4 pokoje, 1 łazienkę, ogrzewanie: gazowe. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Dtr Invest Joanna Sobkowiak.
Działki budowlane - pracze - 800m2
i
Sprzedam działkę Wrocław i okolice o powierzchni 817 mkw. Cena działki - 99 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Dtr Invest Joanna Sobkowiak.
3 pokoje, balkon,  obrońców pokoju
i

Mieszkanie 3 pokojowe do wynajęcia
Trzebnica

3 pokoje 70 m2
2 500/mies.
35 /m2
Wynajmę mieszkanie Trzebnica o powierzchni 70 mkw. Cena - 2 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Dtr Invest Joanna Sobkowiak.
Las 5ha - gmina milicz - doskonała inwestycja
i
Sprzedam działkę Wrocław i okolice o powierzchni 51368 mkw. Cena działki - 415 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Dtr Invest Joanna Sobkowiak.
Działki przemysłowe- k. obornik śląskich
i
Sprzedam działkę Wrocław i okolice o powierzchni 1600 mkw. Cena działki - 224 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Dtr Invest Joanna Sobkowiak.
Energooszczędny dom - morzęcino k. żmigrodu
i

Dom 6 pokojowy na sprzedaż
województwo dolnośląskie

6 pokoi 164 m2
899 000
5 481 /m2
Sprzedam dom Wrocław i okolice o powierzchni 164 mkw. Powierzchnia działki wynosi 2191 mkw. Rok budowy: 2018. Cena - 899 000 zł. Dom bez poddasza ma 6 pokoi, 2 łazienki, ogrzewanie: pompa ciepła. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Dtr Invest Joanna Sobkowiak.
Działka budowlana postolin, dolina baryczy
i
Sprzedam działkę Wrocław i okolice o powierzchni 1584 mkw. Cena działki - 143 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Dtr Invest Joanna Sobkowiak.
3 pokoje, 2 piętro od zaraz
i

Mieszkanie 3 pokojowe do wynajęcia
Trzebnica

3 pokoje 82 m2
1 800/mies.
21 /m2
Wynajmę mieszkanie Trzebnica o powierzchni 82 mkw. Cena - 1 800 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Dtr Invest Joanna Sobkowiak.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Joanna  Sobkowiak

Joanna Sobkowiak

Kontakt z agencją


Dtr Invest Joanna Sobkowiak

Dtr Invest Joanna Sobkowiak

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: