EstateStreet background image
EstateStreet logo

EstateStreet

O nas


EstateStreet to agencja nieruchomości, która działa w Polsce od 2017 roku. Firma zajmuje się pośrednictwem w zakresie sprzedaży, zakupu, wynajmu, a także oferuje usługi zarządzania najmem oraz doradztwa kredytowego. W ofercie EstateStreet znajdziemy takie nieruchomości, jak: mieszkania, domy, lokale usługowe, działki, a także nieruchomości komercyjne. Główna siedziba biura nieruchomości zlokalizowana jest w stolicy województwa małopolskiego - w Krakowie. Jednak EstateStreet działa prężnie na ogólnopolskim rynku nieruchomości. Oprócz 3 oddziałów agencji w Krakowie, znajdziemy również oddział w Katowicach, a oferta biura EstateStreet dotyczy również innych miejscowości, takich jak: Tychy, Wrocław, Gdańsk czy Warszawa.

Zespół EstateStreet tworzy ponad 30 pośredników, którzy współpracują również bezpośrednio z zewnętrznymi specjalistami, takimi jak: fotografowie, filmowcy, architekci, prawnicy, kancelarie notarialne, drukarnie czy agencje marketingowe. W bazie agencji znajduje się niemal 1000 ofert nieruchomości. Znaczna ich część pochodzi od stałych klientów oraz z poleceń. Co więcej, dostępna liczba ofert stale rośnie i dotyczy to również poszukiwań na wyłączność. To wynik przede wszystkim doskonałej polityki firmy oraz dobrej współpracy z klientami. EstateStreet zapewnia swoim klientom wiele udogodnień, a także oferuje wsparcie swoich specjalistów w różnych sytuacjach. “Nasi klienci mogą liczyć na pomoc świetnie przygotowanych pod kątem merytorycznym agentów nie tylko podczas całego procesu sprzedaży, ale również po jego zakończeniu. Naszym klientom doradzamy w kwestiach prawnych, technicznych, a także podatkowych. Klienci współpracujący z EstateStreet na zasadach wyłączności mogą również korzystać z bezpłatnych konsultacji naszego prawnika.” - podkreśla Artur Olejniczak, założyciel agencji EstateStreet.

Dobrze dostosowana oferta oraz wiele udogodnień związanych jest także z gotowością firmy na działanie nawet w warunkach epidemii. “Już przed pandemią każda z naszych ofert zawierała wiele świetnej jakości zdjęć, filmy z wirtualnym spacerem oraz rzuty nieruchomości. Pandemia wpłynęła na zwiększenie zainteresowania zdalnymi procedurami. Wychodząc na wprost oczekiwaniom naszych klientów wprowadzamy spacery 3D, wideoprezentacje nieruchomości oraz usprawniony system rezerwacji nieruchomości online.” - dodaje Artur Olejniczak.

Zdaniem ekspertów biura, to co może wyróżniać EstateStreet na tle konkurencji, to przede wszystkim jakość i widoczność ofert, poziom wiedzy i kultury osobistej agentów, a także niestandardowe usługi, takie jak: weryfikacja wiarygodności najemców, filmy z drona, zarządzanie najmem, czy spacery 3D.

EstateStreet to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome.

Obszar działania

EstateStreet działa na terenie województw: małopolskiego, śląskiego, mazowieckiego, łódzkiego.

Oferta agencji

EstateStreet posiada w swojej ofercie:

  • 39 mieszkań na sprzedaż w cenach od 160 000 zł do 4 950 000 zł.
  • 40 mieszkań na wynajem w cenach od 1 700 zł do 14 900 zł.
  • 18 domów na sprzedaż w cenach od 455 000 zł do 1 900 000 zł.
  • 1 dom na wynajem w cenie 8 900 zł.
  • 19 działek na sprzedaż w cenach od 170 000 zł do 7 700 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji EstateStreet na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

117

Liczba ofert

41

Ofert na wynajem

76

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Design i funkcjonalność w zabytkowym nikiszowcu!
i
Sprzedam mieszkanie Katowice, Zespół Dzielnic Wschodnich o powierzchni 62,34 mkw. Rok budowy: 1918. Cena - 870 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją EstateStreet.
Dom w świetnej lokalizacji w centrum zabrza
i

Dom 6 pokojowy na sprzedaż
Zabrze

6 pokoi 124 m2
795 000
6 411 /m2
Sprzedam dom Zabrze o powierzchni 124 mkw. Powierzchnia działki wynosi 502 mkw. Rok budowy: 1930. Cena - 795 000 zł. Dom 2 piętrowy bez poddasza ma 6 pokoi, 1 łazienkę, ogrzewanie: c.o. gazowe. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją EstateStreet.
Ekskluzywny apartament z basenem i sauną w centrum
i
Wynajmę mieszkanie Kraków, Stare Miasto o powierzchni 93 mkw. Rok budowy: 1902. Cena - 5 900 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją EstateStreet.
Urokliwa działka budowlana nad jeziorem 2700m²
i
Sprzedam działkę sierpecki o powierzchni 2712 mkw. Działka budowlana, kształt: trapez. Cena działki - 170 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją EstateStreet.
5 sypialni, 4 łazienki, luksus na woli justowskiej
i
Wynajmę mieszkanie Kraków, Zwierzyniec o powierzchni 177 mkw. Rok budowy: 2012. Cena - 14 900 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 6 pokoi, 3 łazienki, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją EstateStreet.
2-pok. mieszkanie z garażem - grzegórzki/dąbie!
i
Sprzedam mieszkanie Kraków, Grzegórzki o powierzchni 37 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 650 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 5 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją EstateStreet.
2 pok z komórką lokatorską| osiedle dębowe tarasy
i
Wynajmę mieszkanie Katowice, Zespół Dzielnic Północnych o powierzchni 41,33 mkw. Rok budowy: 2021. Cena - 2 600 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją EstateStreet.
Mieszkanie dla pracowników, w centrum miasta!
i
Wynajmę mieszkanie Bytom o powierzchni 124,72 mkw. Cena - 1 999 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 4 pokoje, 2 łazienki, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją EstateStreet.
Nowa cena!! działka w zabierzowie
i
Sprzedam działkę okolice Krakowa o powierzchni 3600 mkw. Działka budowlana, kształt: nieregularny. Cena działki - 846 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją EstateStreet.
Black week! mieszkanie w centrum miasta!
i
Sprzedam mieszkanie Bytom o powierzchni 124,72 mkw. Cena - 298 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, 2 łazienki, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją EstateStreet.
Komfortowe mieszkanie na wynajem - zielona okolica
i
Wynajmę mieszkanie Kraków, Nowa Huta o powierzchni 46 mkw. Rok budowy: 1950. Cena - 2 100 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją EstateStreet.
Mieszkanie w zielonej części bytomia
i

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż ul. Francuska
Bytom

3 pokoje 53,18 m2
355 000
6 675 /m2
Sprzedam mieszkanie Bytom o powierzchni 53,18 mkw. Cena - 355 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją EstateStreet.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Filip Korpacki

Filip Korpacki

Izabela Pisula

Izabela Pisula

Michał Wiernasz

Michał Wiernasz

Artur Olejniczak

Artur Olejniczak

Małgorzata Majka

Małgorzata Majka

Katarzyna Pogorzelska

Katarzyna Pogorzelska

Gabriela Surga

Gabriela Surga

Izabela Migas

Izabela Migas

Weronika Przybyła

Weronika Przybyła

Bartłomiej Starzyk

Bartłomiej Starzyk

Michał Stós

Michał Stós

Witold Reiss

Witold Reiss

Tomasz Madej

Tomasz Madej

Estera Paś

Estera Paś

Iwo Zarzycki

Iwo Zarzycki

Bartosz Stoch

Bartosz Stoch

Julia Wiśniewska

Julia Wiśniewska

Volodymyr Novosad

Volodymyr Novosad

Wojciech Skręt

Wojciech Skręt

Karion Szeszko

Karion Szeszko

Michał Martosz

Michał Martosz

Jakub Guziński

Jakub Guziński

Kontakt z agencją


EstateStreet

EstateStreet

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: