O nas


Naszym celem jest zadowolenie oraz bezpieczeństwo naszych klientów.

Jesteśmy innowacyjnym biurem nieruchomości, które każdą ofertę i każdego klienta traktuje w sposób wyjątkowy. Naszą misją jest zmiana oblicza pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
Idea Nieruchomości zajmuje się szeroko pojętym obrotem nieruchomościami, pośredniczymy w transakcjach kupna, sprzedaży, wynajmu oraz zamiany wszystkich rodzajów nieruchomości dodatkowo zajmujemy się pośrednictwem kredytowym oraz doradzamy na rynku nieruchomości.

Stanowimy zespół ludzi, których wielką pasją jest rynek nieruchomości. Jesteśmy przekonani, że na sukces firmy składają się ludzie, którzy ją budują.
Każdy z nas jest ambitnym indywidualistą, cechuje nas pogoda ducha, otwartość na innych ludzi oraz uśmiech, który towarzyszy nam na co dzień.
O powodzeniu zawsze decyduje zaangażowanie, a to u nas jest zawsze na najwyższym poziomie. Jednak nadrzędnym celem, który nam przyświeca jest zadowolenie naszych klientów.

Na tle konkurencji wyróżnia nas wiele cech, jednak najważniejsze z nich to:
- Doświadczenie
W branży działamy od kilkunastu lat, w swojej karierze skutecznie przeprowadziliśmy wiele różnorodnych transakcji. Zaufało nam wielu klientów, których sukces jest również naszym sukcesem. Całą swoją wiedzę oraz doświadczenie pragniemy zaangażować, aby wspólnie z Tobą osiągnąć zamierzony cel.
- Dyspozycyjność
Dbając o Twoje zadowolenie jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu. Możesz umówić się z nami na spotkanie w czasie i miejscu Tobie najbardziej odpowiednim. Poświęcimy Tobie tyle czasu, ile tylko będziesz potrzebował.
- Jakość
Dla nas najważniejszy jesteś Ty i Twoje potrzeby, dlatego każde zadanie traktujemy indywidualnie i priorytetowo i udaje się nam sprawnie realizować założone cele. Wszystkie nasze oferty są wyjątkowo przygotowane, promowane oraz prezentowane. U nas nie ma miejsca na „bylejakość”.

Czytaj więcej
94

Liczba ofert

2

Ofert na wynajem

92

Ofert na sprzedaż

12

Liczba naszych agentów

Aktualne oferty agencji


Nasz zespół


Kontakt z agencją


Idea Nieruchomości

Idea Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp.z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Akceptuję regulamin portalu

Znajdź i zamieszkaj

GetHome to pierwszy w Polsce portal z ofertami nieruchomości na sprzedaż i wynajem, który zapewnia maksymalną przejrzystość dla użytkownika – z dokładną lokalizacją, bez duplikatów ofert i reklam! Portal prezentuje ogłoszenia sprzedaży i wynajmu mieszkań oraz domów z rynku pierwotnego oraz wtórnego dając internautom bezpośredni kontakt do osób odpowiedzialnych za konkretne oferty.

W GetHome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta prezentuje bezpośredni kontakt do firm i osób odpowiedzialnych za daną sprzedaż. Oferty w portalu są zgrupowane w jednym widoku, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nie stracisz czasu natykając się wielokrotnie na tę samą nieruchomość. To jednak nie koniec! W GetHome.pl każde z mieszkań i domów ma swoje miejsce na mapie, dzięki czemu szybko sprawdzisz czy interesująca Cię nieruchomość odpowiada Ci pod kątem lokalizacji.

Wykorzystujemy pliki cookies zgodnie z polityką opisaną w regulaminie.

Jesteś pośrednikiem nieruchomości? Zapraszamy do współpracy