J.W. Pach Nieruchomości background image
J.W. Pach Nieruchomości logo

J.W. Pach Nieruchomości Tychy

O nas


J.W. Pach Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Tychy przy Bielska 78/18.

Obszar działania

J.W. Pach Nieruchomości działa na terenie województwa śląskiego.

Oferta agencji

J.W. Pach Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 8 mieszkań na sprzedaż w cenach od 158 000 zł do 950 000 zł.
  • 6 domów na sprzedaż w cenach od 430 000 zł do 1 850 000 zł.
  • 3 działki na sprzedaż w cenach od 182 105 zł do 920 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji J.W. Pach Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

17

Liczba ofert

17

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam dom Mysłowice o powierzchni 178 mkw. Powierzchnia działki wynosi 478 mkw. Cena - 430 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 5 pokoi. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją J.W. Pach Nieruchomości.
Sprzedam działkę Tychy o powierzchni 2328 mkw. Działka kształt: kwadrat. Cena działki - 920 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją J.W. Pach Nieruchomości.
Sprzedam działkę Lędziny o powierzchni 847 mkw. Działka kształt: prostokat. Cena działki - 182 105 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją J.W. Pach Nieruchomości.
Sprzedam dom pszczyński o powierzchni 300 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1323 mkw. Cena - 799 000 zł. Dom 2 piętrowy bez poddasza ma 7 pokoi. Do domu przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją J.W. Pach Nieruchomości.
Sprzedam dom Tychy o powierzchni 185 mkw. Powierzchnia działki wynosi 650 mkw. Cena - 859 000 zł. Dom 2 piętrowy bez poddasza ma 6 pokoi, ogrzewanie: własne gazowe - kocioł 2-funkcyjny. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją J.W. Pach Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Tychy o powierzchni 41 mkw. Rok budowy: 2018. Cena - 449 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją J.W. Pach Nieruchomości.
Sprzedam działkę Lędziny o powierzchni 738 mkw. Cena działki - 195 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją J.W. Pach Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Tychy o powierzchni 64 mkw. Cena - 419 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją J.W. Pach Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Katowice, Zespół Dzielnic Zachodnich o powierzchni 72,63 mkw. Cena - 449 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją J.W. Pach Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Tychy o powierzchni 132,50 mkw. Cena - 950 000 zł. Mieszkanie ma 5 pokoi, znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon, taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją J.W. Pach Nieruchomości.
Sprzedam dom Tychy o powierzchni 335 mkw. Powierzchnia działki wynosi 724 mkw. Rok budowy: 1935. Cena - 1 850 000 zł. Dom 2 piętrowy bez poddasza ma 12 pokoi. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją J.W. Pach Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Bieruń o powierzchni 59,58 mkw. Cena - 359 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją J.W. Pach Nieruchomości.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Jowita Pach

Jowita Pach

Arkadiusz Drąg JWPach Nieruchomości

Arkadiusz Drąg JWPach Nieruchomości

Eliza Janota JWPach Nieruchomosci

Eliza Janota JWPach Nieruchomosci

Kinga Kania JWPachNieruchomości

Kinga Kania JWPachNieruchomości

Anna Wąsik JWPach Nieruchomosci

Anna Wąsik JWPach Nieruchomosci

Waldemar Pach

Waldemar Pach

Kontakt z agencją


J.W. Pach Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: