Profit Nieruchomości background image
Profit Nieruchomości logo

Profit Nieruchomości

O nas


Agent do zadań specjalnych w nieruchomościach.

Pośrednik w obrocie nieruchomościami od 1993 roku.

Z krótką przerwą na pracę w korporacji, którą porzuca, by w 2007 roku otworzyć własne biuro nieruchomości, które z powodzeniem prowadzi do dziś.

Analiza stanu prawnego, przemyślana strategia sprzedaży, home staging, profesjonalna sesja zdjęciowa, skuteczny marketing, to jej klucz do szybkiej sprzedaży nieruchomości w dobrej cenie.

Umiejętność zdefiniowania potrzeb klienta, analizy otoczenia, skrupulatność w sprawdzaniu dokumentów oraz asertywność w negocjacjach, te jej cechy klienci doceniają. Wracają i polecają ją dalej swoim znajomym.

Profit Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Poznań przy Artura Grottgera 6A lok.14.

Obszar działania

Profit Nieruchomości działa na terenie województwa wielkopolskiego.

Oferta agencji

Profit Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 1 mieszkanie na wynajem w cenie 9 900 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Profit Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

1

Liczba ofert

1

Ofert na wynajem

Aktualne oferty agencji


brak obrazkabrak obrazkaNowy apartament premium w kamienicy
Mieszkanie
3 pokoje68 m2

9 900/miesiąc

145 zł/m2

Poznań, Grunwald, Łazarz, Artura Grottgera

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Joanna Wiśniewska

Joanna Wiśniewska

Kontakt z agencją


Profit Nieruchomości

Profit Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień mailowych.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: