O nas


 

Agencja TGN to połączenie wieloletniego doświadczenia w branży nieruchomości naszych agentów z wysoką jakością świadczonych usług, elastycznym podejściem do klienta a także używanymi przez nas nowymi technologiami.

 

Właściciele TGN, czyli Adrian Truchta oraz Dawid Górski swoją przygodę z nieruchomościami zaczynali kilka lat temu tworząc z innymi pośrednikami jeden z najlepszych zespołów sprzedażowych dla największej wówczas agencji nieruchomości w Polsce.

 

Potem przyszedł czas na TRUST Nieruchomości. Tworzenie tego biura zaprocentowało nie tylko w cenne doświadczenie, ale i kolejnych zadowolonych klientów. Dało nam także przyjemność wyszkolić i wprowadzić na łódzki rynek nieruchomości kliku dobrych pośredników. Z częścią z nich w 2019 roku otrzymaliśmy tytuł Lidera Nieruchomości województwa łódzkiego wg. Otodom. Tytuł ten dał nam motywację do ciągłych zmian i udoskonaleń, by ciągle być postrzeganym jako lider naszego rynku. Między innymi dlatego wraz z kilkoma pracownikami postanowiliśmy stworzyć nową, silną markę biura nieruchomości, która nie tylko będzie podążać za aktualnymi trendami, ale i je tworzyć.

 

Naszym klientom chcemy zaproponować kompleksowość usług w jednym miejscu. W naszej agencji znajdziecie takie usługi jak pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie wszystkich typów nieruchomości, pośrednictwo w udzielaniu kredytów hipotecznych oraz zarządzanie najmem. Dodatkowo jeżeli posiadasz nieruchomość i z jakichkolwiek powodów potrzebujesz ją szybko sprzedać, zgłoś to nam- odkupimy ją od Ciebie za gotówkę w kilka dni!

TGN Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Łódź przy Więckowskiego 98/12. W szeregach TGN Nieruchomości pracuje 7 pośredników nieruchomości.

Obszar działania

TGN Nieruchomości działa na terenie województw: zachodniopomorskiego, łódzkiego, warmińsko-mazurskiego.

Oferta agencji

TGN Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 121 mieszkań na sprzedaż w cenach od 125 000 zł do 1 380 000 zł.
  • 3 mieszkania na wynajem w cenach od 1 200 zł do 2 900 zł.
  • 31 domów na sprzedaż w cenach od 335 000 zł do 1 999 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji TGN Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

Czytaj więcej
155

Liczba ofert

3

Ofert na wynajem

152

Ofert na sprzedaż

7

Liczba naszych agentów

Aktualne oferty agencji


Nasz zespół


Kontakt z agencją


TGN Nieruchomości

TGN Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp.z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Akceptuję regulamin portalu

Znajdź i zamieszkaj

GetHome to pierwszy w Polsce portal z ofertami nieruchomości na sprzedaż i wynajem, który zapewnia maksymalną przejrzystość dla użytkownika – z dokładną lokalizacją, bez duplikatów ofert i reklam! Portal prezentuje ogłoszenia sprzedaży i wynajmu mieszkań oraz domów z rynku pierwotnego oraz wtórnego dając internautom bezpośredni kontakt do osób odpowiedzialnych za konkretne oferty.

W GetHome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta prezentuje bezpośredni kontakt do firm i osób odpowiedzialnych za daną sprzedaż. Oferty w portalu są zgrupowane w jednym widoku, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nie stracisz czasu natykając się wielokrotnie na tę samą nieruchomość. To jednak nie koniec! W GetHome.pl każde z mieszkań i domów ma swoje miejsce na mapie, dzięki czemu szybko sprawdzisz czy interesująca Cię nieruchomość odpowiada Ci pod kątem lokalizacji.

Wykorzystujemy pliki cookies zgodnie z polityką opisaną w regulaminie.

Jesteś pośrednikiem nieruchomości? Zapraszamy do współpracy