Tomasz Myśliwiec Krakowska Kamienica background image
Tomasz Myśliwiec Krakowska Kamienica logo

Tomasz Myśliwiec Krakowska Kamienica Kraków

O nas


Krakowska Kamienica to agencja nieruchomości, która działa na lokalnym rynku od 6 lat, ale jej właściciel - Tomasz Myśliwiec zdobywał doświadczenie w Polsce i poza jej granicami przez ostatnich 14 lat. Firma zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie mieszkań, domów, działek, lokali komercyjnych czy nieruchomości wielkopowierzchniowych. Agencja posiada w swoim portfolio oferty z Krakowa i okolic, a także z Warszawy, Londynu i niektórych miast USA.

Klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę, a wśród usług dodatkowych biura Krakowska Kamienica znajdziemy cały przekrój działania w branży nieruchomości. Firma oferuje home staging; wycenę nieruchomości na potrzebę sprzedaży, podziału współwłasności czy ustalenia wysokości odszkodowania; profesjonalne sprzątanie; organizację przeprowadzek oraz remontów; a także szeroką pomoc w zakresie ubezpieczeń, finansów i prawa. Dzięki współpracy z zewnętrznymi specjalistami, jak architekci, firmy budowlane, fotografowie czy prawnicy, Krakowska Kamienica zapewnia swoim klientom wielostronną opiekę, a w procesie kupna czy sprzedaży nieruchomości - towarzyszy klientowi od A do Z.

Firma wierzy, że na jej sukces składa się przede wszystkim wykwalifikowany zespół. Są to profesjonalni agenci nieruchomości z bogatym doświadczeniem, pasją i zaangażowaniem. Jako największy wyróżnik agencji, Tomasz Myśliwiec wskazuje unikatowe nieruchomości w topowych lokalizacjach. Dzięki kontaktom zdobytym przez lata, Krakowska Kamienica jest często jedynym biurem nieruchomości, które posiada dany lokal w swojej ofercie.

Tomasz Myśliwiec Krakowska Kamienica to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Kraków przy Bajeczna 14/27.

Obszar działania

Tomasz Myśliwiec Krakowska Kamienica działa na terenie województwa małopolskiego.

Oferta agencji

Tomasz Myśliwiec Krakowska Kamienica posiada w swojej ofercie:

  • 103 mieszkania na sprzedaż w cenach od 165 000 zł do 3 500 000 zł.
  • 2 mieszkania na wynajem w cenach od 5 000 zł do 5 500 zł.
  • 5 domów na sprzedaż w cenach od 690 000 zł do 5 500 000 zł.
  • 11 działek na sprzedaż w cenach od 275 000 zł do 2 111 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Tomasz Myśliwiec Krakowska Kamienica na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

121

Liczba ofert

2

Ofert na wynajem

119

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam mieszkanie Kraków, Stare Miasto o powierzchni 26 mkw. Rok budowy: 2020. Cena - 450 000 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na -1 piętrze. Do mieszkania przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tomasz Myśliwiec Krakowska Kamienica.
Sprzedam mieszkanie Kraków, Podgórze o powierzchni 34,59 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 916 635 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tomasz Myśliwiec Krakowska Kamienica.
Sprzedam mieszkanie Kraków, Stare Miasto o powierzchni 16,87 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 345 835 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 4 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tomasz Myśliwiec Krakowska Kamienica.
Sprzedam mieszkanie Kraków, Prądnik Czerwony o powierzchni 15,34 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 268 450 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tomasz Myśliwiec Krakowska Kamienica.
Sprzedam mieszkanie Kraków, Stare Miasto o powierzchni 16 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 312 600 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tomasz Myśliwiec Krakowska Kamienica.
Sprzedam mieszkanie Kraków, Podgórze o powierzchni 45 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 760 500 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tomasz Myśliwiec Krakowska Kamienica.
Sprzedam dom okolice Krakowa o powierzchni 130,94 mkw. Powierzchnia działki wynosi 500 mkw. Rok budowy: 2021. Cena - 980 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 5 pokoi, ogrzewanie: c.o. gazowe. Do domu przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tomasz Myśliwiec Krakowska Kamienica.
Sprzedam mieszkanie Kraków, Stare Miasto o powierzchni 16,69 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 350 490 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 4 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tomasz Myśliwiec Krakowska Kamienica.
Sprzedam mieszkanie Niepołomice o powierzchni 104,22 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 655 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon, ogródek, taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tomasz Myśliwiec Krakowska Kamienica.
Sprzedam mieszkanie Kraków, Stare Miasto o powierzchni 20,28 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 365 040 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tomasz Myśliwiec Krakowska Kamienica.
Sprzedam mieszkanie Kraków, Prądnik Czerwony o powierzchni 16,04 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 304 760 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 5 piętrze. Do mieszkania przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tomasz Myśliwiec Krakowska Kamienica.
Sprzedam mieszkanie Kraków, Stare Miasto o powierzchni 19,51 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 331 670 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tomasz Myśliwiec Krakowska Kamienica.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Krakowska Kamienica Patrycja

Krakowska Kamienica Patrycja

Tomasz Myśliwiec

Tomasz Myśliwiec

Krakowska Kamienica Jerzy

Krakowska Kamienica Jerzy

Kontakt z agencją


Tomasz Myśliwiec Krakowska Kamienica

Tomasz Myśliwiec Krakowska Kamienica

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: