2021 był rokiem wyzwań. Jaki będzie 2022?

Redakcja

Redakcja

05.01.2022

Czas podsumowań, analiz i wyciągania wniosków. Miniony rok był dla nas wymagający: zmierzyliśmy się z mnóstwem wyzwań i podjęliśmy się wielu ambitnych zadań.  Ostatnie 12 miesięcy pracowaliśmy ciężko, aby rok 2021 zamknąć z pełną satysfakcją i uśmiechem na ustach.

Na początek kilka liczb:

11 milionów

Ogłoszenia opublikowane na naszym portalu wygenerowały ponad 11 milionów (!) odwiedzin co jest ponad pięciokrotnym wzrostem w porównaniu do zeszłego roku!

400 tysięcy

Tyle osób aktywnie poszukujących mieszkań i domów odwiedza nasz portal
(unikalni użytkownicy). Przez rok zwiększyliśmy tę liczbę niemal trzykrotnie! Co więcej, zamykamy rok dostarczając ponad 6 tysięcy zapytań o nieruchomości miesięcznie. Biorąc pod uwagę to jak młodym projektem jest GetHome.pl wyniki naprawdę robią wrażenie.

678

Tyle artykułów z GetHome.pl w roli głównej pojawiło się w największych polskich mediach (Business Insider, Polska Times, Onet, Interia, Polsat News, WP.PL, Rzeczpospolita, Puls Biznesu i wiele innych). Analizy rynku nieruchomości, prognozy, case study, podsumowania zmian prawnych - nasz portal nie skupia się tylko na prezentowaniu ogłoszeń nieruchomości. Dzięki danym, jakimi dysponujemy oraz ekspertom z ogromnym doświadczeniem mamy możliwość tworzenia jakościowych treści na temat rynku nieruchomości w Polsce. W naszych szeregach są wybitni analitycy rynku nieruchomości: Marek Wielgo, Andrzej Prajsnar oraz Jarosław Jędrzyński - dzięki tak silnemu gronu specjalistów nasze artykuły w 2021 roku dotarły do 5 milionów czytelników!

Ale podsumowania roku to nie tylko liczby. 
Nasz zespół powiększył się o kolejne osoby (co wymagało przemeblowania naszego biura ;)), byliśmy partnerem dwóch największych konferencji pośredników nieruchomości (WiR oraz REcamp), wsparliśmy patronatem Konferencję Homestagerek, nawiązaliśmy współpracę z polskimi manufakturami i rzemieślnikami przy okazji naszych akcji marketingowych. Mieliśmy (i wciąż mamy) ogromną przyjemność współpracy z ilustratorką Adą Jarzębowską, która stworzyła dla nas serię autorskich plakatów oraz nadruków.

Jakie mamy plany na 2022?

Ambitne i rozmachem! W kolejny rok wchodzimy cali na fioletowo startując z wymagającym i pionierskim projektem systemu powiadomień dla pośredników nieruchomości. Jako pierwsi w Polsce proponujemy system oparty o technologię wirtualnych numerów. W przypadku nieodebranego telefonu od osoby zainteresowanej nieruchomością, którą znalazła na GetHome.pl pośrednik nieruchomości dostanie wiadomość sms z informacją w sprawie, której konkretnej oferty był to kontakt. Umożliwi to lepsze przygotowanie się do rozmowy przed oddzwonieniem do klienta oraz usprawni pośrednikom ewidencję leadów.

Systematycznie udoskonalamy GetHome.pl i wprowdzamy nowe rozwiązania jednocześnie trzymając się naszych głównych założeń: brak reklam na portalu, brak podbić i wyróżnień ofert oraz brak duplikatów ogłoszeń. Wszystko to, aby osoby poszukujące nie musiały przekopywać się przez setki powtarzających się ogłoszeń (które występują ze względu na popularne w Polsce umowy otwarte). 

Subskrybuj „Gethome” na Google News

Redakcja

Redakcja

Redakcja portalu GetHome.pl to zespół, który dba o najwyższą jakość treści pod kątem merytorycznym. Z pasją tworzymy wartościowe teksty, które pomagają naszym czytelnikom oraz stanowią dla nich inspirację i źródło wiedzy. Główną tematyką artykułów jest branża nieruchomości: budownictwo, finanse, aranżacje i projekty wnętrz, rynek pierwotny i wtórny itd. Staramy się także przedstawić wiele informacji przydatnych poszukującym mieszkania czy domu w danej lokalizacji.

Znajdź i zamieszkaj

GetHome to pierwszy w Polsce portal z ofertami nieruchomości na sprzedaż i wynajem, który zapewnia maksymalną przejrzystość dla użytkownika – z dokładną lokalizacją, bez duplikatów ofert i reklam! Portal prezentuje ogłoszenia sprzedaży i wynajmu mieszkań oraz domów z rynku pierwotnego oraz wtórnego dając internautom bezpośredni kontakt do osób odpowiedzialnych za konkretne oferty.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: