1. Blog
  • Dla profesjonalistów
  • Analizy
  • Aranżacje
  • Architektura
  • Baza wiedzy
  • Dzielnice
  • Finanse i prawo
  • Lokalizacje
  • Porady
Tematy

Rozwiązania na czas COVID-19 - Agencja Moje Nowe M

Redakcja

Redakcja

14.04.2020

Przeczytaj, jakie rozwiązania na czas pandemii koronawirusa wprowadziło biuro nieruchomości Moje Nowe M.

Pandemia COVID-19 wymusiła na wielu przedsiębiorcach pracę w trybie zdalnym i zupełnie nowe podejście do prowadzenia biznesu. Dotyczy to szczególnie branż opierających się na kontakcie z klientem, między innymi obrotu nieruchomościami.

Agencje pośrednictwa przeniosły swoje działania do świata wirtualnego, by jak najbardziej ułatwić potencjalnym zainteresowanym zakup wymarzonej nieruchomości. Zapytaliśmy Krzysztofa Kowalkowskiego, jaki plan na czas pandemii ma agencja nieruchomości Moje Nowe M.

Jak wygląda sytuacja na rynku wynajmu mieszkań w czasie pandemii? Przeczytaj, jak podsumowują ją agenci nieruchomości z największych polskich miast: https://gethome.pl/blog/rynek-wynajmu-mieszkan-w-polsce-jesien-2020/

Przede wszystkim spokój

Moje Nowe M to profesjonalne biuro nieruchomości, działające w Poznaniu i Warszawie. Oferuje swoim klientom usługę pośrednictwa w sprzedaży, zakupie, bądź wynajmie mieszkania, ale nie tylko. Biuro zajmuje się również poszukiwaniem lokali dla zainteresowanych oraz zarządzaniem nieruchomościami.

W tym trudnym dla wszystkich Polaków czasie agencja postawiła na spokój. Kontynuuje swoje działania w trybie online, wykorzystując dostępne narzędzia internetowe, co dla pozostających w domu klientów jest zarówno bezpieczne, jak i wygodne. Moje Nowe M wykorzystuje ten czas do opracowania strategii, która okaże się najbardziej skuteczna w nowych warunkach i umożliwi świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Chcesz zamieszkać w stolicy Wielkopolski? Sprawdź: mieszkania na sprzedaż Poznań

prezentacja mieszkania online

Kontakt w zmienionej formie

Moje Nowe M ogranicza bezpośredni kontakt z klientem, przechodząc na dyżury online. Jeżeli chcemy uzyskać informacje o interesującej nas nieruchomości albo skorzystać z usługi pośrednictwa, możemy zadzwonić do biura albo umówić się na rozmowę korzystając z Messengera lub Zooma. Konferencje wideo mają tę zaletę, że mogą w pewnej mierze zastąpić kontakt osobisty, służą również jako forma prezentacji nieruchomości, tak, aby można było ją obejrzeć bez wychodzenia z domu.

Agencja poświęca teraz znacznie więcej czasu na komunikację z klientami - zarówno pozyskanymi, jak i potencjalnymi. Z racji tego, że większość kontaktów w zakresie obsługi transakcji do tej pory odbywała się bezpośrednio, jest to nowe doświadczenie dla kontrahentów. Biuro przykłada również dużą wagę do kreowania swojego wizerunku online, co obejmuje zastosowanie nowoczesnych strategii marketingowych.

Zobacz również oferty mieszkań na sprzedaż w Warszawie

sprzedaż mieszkania w czasach zarazy

Współpraca ma znaczenie

W tym trudnym okresie agencja Moje Nowe M podkreśla znaczenie narzędzia współpracy pomiędzy pośrednikami nieruchomości, jakim jest system MLS. Umożliwia on wymianę informacji i ofert pomiędzy poszczególnymi biurami nieruchomości. Opublikowana w ramach sieci oferta jest widoczna dla innych agencji i mogą one współdziałać ze sobą w dopasowywaniu do siebie klientów i nieruchomości, którymi są oni zainteresowani.

Rozwiązanie to zaczyna nabierać coraz większego znaczenia dla pośredników nieruchomości i ich Klientów. Warunkiem wprowadzenia oferty w MLS jest podpisanie z klientem umowy na wyłączność. Jak zauważa Krzysztof Kowalkowski z agencji Moje Nowe M, trend ten zmienia się i w czasie epidemii coraz więcej pośredników wykazuje zainteresowanie platformą.

 

Zobacz również: koronawirus a rynek nieruchomości 

Subskrybuj „Gethome” na Google News

Redakcja

Redakcja

Redakcja portalu GetHome.pl to zespół, który dba o najwyższą jakość treści pod kątem merytorycznym. Z pasją tworzymy wartościowe teksty, które pomagają naszym czytelnikom oraz stanowią dla nich inspirację i źródło wiedzy. Główną tematyką artykułów jest branża nieruchomości: budownictwo, finanse, aranżacje i projekty wnętrz, rynek pierwotny i wtórny itd. Staramy się także przedstawić wiele informacji przydatnych poszukującym mieszkania czy domu w danej lokalizacji.

Znajdź i zamieszkaj

GetHome to pierwszy w Polsce portal z ofertami nieruchomości na sprzedaż i wynajem, który zapewnia maksymalną przejrzystość dla użytkownika – z dokładną lokalizacją, bez duplikatów ofert i reklam! Portal prezentuje ogłoszenia sprzedaży i wynajmu mieszkań oraz domów z rynku pierwotnego oraz wtórnego dając internautom bezpośredni kontakt do osób odpowiedzialnych za konkretne oferty.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Mozilla Firefox

Mozilla Firefox

Google Chrome

Google Chrome

Microsoft Edge

Microsoft Edge

Safari

Safari

Opera

Opera