1. Blog

Apartamenty Zdrowie - czym się charakteryzują?

Podziel się

Redakcja
19.02.2021

Łódź to miasto położone w centralnej Polsce. Warto na samym początku wspomnieć, że rynek nieruchomości w tym regionie dynamicznie się rozwija. Z roku na rok powstaje tu coraz więcej nowych inwestycji. Centralne położenie Łodzi, a także dobrze rozwinięta infrastruktura transportowa wpływają przede wszystkim na ogromny potencjał gospodarczy miasta.

W ostatnim czasie duże zainteresowanie wzbudza nowoczesny projekt inwestycyjny - Apartamenty Zdrowie, zlokalizowany na łódzkim Polesiu. Co oferują Apartamenty Zdrowie? Sprawdzamy.

Polesie - idealna lokalizacja 

Polesie to jedna z pięciu dzielnic Łodzi. Położona jest w zachodniej części miasta, nieopodal Śródmieścia. Polesie to dzielnica zarówno o charakterze mieszkalnym, jak i rekreacyjnym. Obecnie powstaje wiele nowych mieszkań na sprzedaż w Łodzi na Polesiu. Jej rodzinny charakter oraz brak przemysłowej architektury przyciąga wiele osób, które pragną odpocząć od zgiełku miasta, a jednocześnie chcą mieszkać w otoczeniu licznych węzłów komunikacyjnych. Warto również wspomnieć, że na terenie dzielnicy, nie brakuje atrakcji i wielu ciekawych miejsc do zobaczenia. 


Jesteś zainteresowany nieruchomościami w dzielnicy Polesie? Sprawdź poniższe oferty na portalu GetHome:

Apartamenty Zdrowie - wymarzone miejsce do zamieszkania? 

Apartamenty Zdrowie to nowoczesny, 4-piętrowy budynek, który zlokalizowany jest przy Parku na Zdrowiu. Zielona okolica, a także wysoki standard wykończenia inwestycji to tylko niektóre jej atuty. W ofercie dewelopera znajdują się komfortowe i przestronne mieszkania o powierzchni do 170 m2. Większość z nich posiada loggie bądź tarasy, a do apartamentów usytuowanych na parterze budynku przynależą prywatne ogródki. Zarówno deweloperzy jak i architekci, z myślą o przyszłych nabywcach, użyli wysokiej jakości materiałów budowlanych, a także zadbali o każdy szczegół.

Inwestycja wyróżnia się na lokalnym rynku deweloperskim także bogatą ofertą nowych mieszkań, które są zróżnicowane pod względem metrażu (od 91 do 170m2) oraz ilością pokoi (od 3 do 6). Dodatkowo, Apartamenty Zdrowie składają się z dwupoziomowych lokali o wysokości dochodzącej do 5,60 m. Bez wątpienia dużą zaletą inwestycji Apartamenty Zdrowie są różnego rodzaju udogodnienia dla mieszkańców, takie jak parking podziemny i nadziemny, place zabaw dla dzieci, siłownia oraz rowerownia. 

Apartamenty Zdrowie - dlaczego warto? 

Spokojna i zielona okolica, a także niewielka odległość od Centrum sprawiają, że jest to atrakcyjna lokalizacja. Apartamenty Zdrowie położone są w pobliżu zabytkowego Parku na Zdrowiu. Zapewnia on przede wszystkim poczucie bliskości z naturą i staje się idealnym miejscem do wypoczynku na świeżym powietrzu. 

Warto wspomnieć, że jest to inwestycja, która położona jest także w pobliżu sieci węzłów komunikacyjnych. Zapewniają one wygodne połączenie z najważniejszymi punktami, takimi jak Dworzec Kaliski, Centrum Łodzi, a także Zgierz. W pobliżu inwestycji znajdują się szkoły, przedszkola, a także punkty handlowo-usługowe m.in. sklepy, liczne restauracje oraz Centrum Handlowe Manufaktura.

Redakcja

Wiadomości - Nieruchomości - Finanse

O autorze

Redakcja portalu GetHome.pl to zespół, który dba o najwyższą jakość treści pod kątem merytorycznym. Z pasją tworzymy wartościowe teksty, które pomagają naszym czytelnikom oraz stanowią dla nich inspirację i źródło wiedzy. Główną tematyką artykułów jest branża nieruchomości: budownictwo, finanse, aranżacje i projekty wnętrz, rynek pierwotny i wtórny itd. Staramy się także przedstawić wiele informacji przydatnych poszukującym mieszkania czy domu w danej lokalizacji.

Znajdź i zamieszkaj

GetHome to pierwszy w Polsce portal z ofertami nieruchomości na sprzedaż i wynajem, który zapewnia maksymalną przejrzystość dla użytkownika – z dokładną lokalizacją, bez duplikatów ofert i reklam! Portal prezentuje ogłoszenia sprzedaży i wynajmu mieszkań oraz domów z rynku pierwotnego oraz wtórnego dając internautom bezpośredni kontakt do osób odpowiedzialnych za konkretne oferty.