Rodzaj
  Wszystkie
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  1. Nieruchomości
  2. Na sprzedaż
  3. Wielkopolskie

  (Kawalerka) Domy na sprzedaż - Poznań - 0 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 42 domy na sprzedaż w Poznaniu

  Rynek wtórny - 89 domów na sprzedaż w Poznaniu

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Domy w Poznaniu - statystyki domów na sprzedaż portalu Gethome

  Domy w Poznaniu dwupokojowe:

  W Poznaniu są 2 oferty domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 522 500 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 50 m2

  Domy w Poznaniu trzypokojowe:

  W Poznaniu są 3 oferty domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 1 430 000 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 173 m2

  Domy w Poznaniu czteropokojowe:

  W Poznaniu są 22 oferty domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 905 091 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 160 m2

  Domy w Poznaniu :

  W Poznaniu są 103 oferty domów

  Średnia cena domów to 1 416 903 zł

  Średni metraż domów to 271 m2

  Domy bezpośrednio w Poznaniu - oferty deweloperów

   - 42 ogłoszenia

  Domy używane w Poznaniu - oferty agencji nieruchomości

   - 89 ogłoszeń

  Nie znaleźliśmy ofert w podanych przez Ciebie kryteriach

  Poznaj region

  Dlaczego warto zamieszkać w Poznaniu?


  Poznań jest jednym z najbardziej rozwiniętych ośrodków w kraju. Stolica województwa wielkopolskiego może się pochwalić prężnie działającą gospodarką, wyjątkowo niskim bezrobociem,  a także świetnie rozwiniętą infrastrukturą. Miasto słynie również z Międzynarodowych Targów Poznańskich, festiwalu teatralnego Malta, a także centrum handlowo-kulturalnego Stary Browar. Czy jednak zakup domu w Poznaniu się opłaca? W jakiej dzielnicy szukać nieruchomości? Dlaczego warto zamieszkać w Poznaniu? Podpowiadamy.

  Rynek nieruchomości w Poznaniu

  Poznań jest miastem bardzo dobrze rozwiniętym, więc może się pochwalić bogatą ofertą od deweloperów. Oczywiście najłatwiej można znaleźć mieszkanie, ale domów na sprzedaż w Poznaniu też nie brakuje. Wszystkie oferty są dopasowane do potrzeb przyszłych właścicieli. Każdy więc znajdzie bez problemu idealny dom dla siebie. Zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym występują nieruchomości o różnym metrażu. W stolicy wielkopolski można kupić mniejsze budynki (zaledwie kilka pokoi), jak i te ogromne (ponad 10 pokoi). Jak jednak kupić dom  w Poznaniu? Przede wszystkim warto zapoznać się z podstawowymi informacjami o mieście.

  Od 2011 roku Poznań podzielony jest na 42 jednostki pomocnicze zwane osiedlami. Jednak wcześniej na terenie miasta wyodrębnionych było 5 dzielnic, które nadal funkcjonują w świadomości mieszkańców. Największą popularnością cieszą się Nowe Miasto, Stare Miasto i Grunwald. Warto też pamiętać, że wszystkie dzielnice Poznania są bardzo dobrze skomunikowane. Rozbudowana sieć autobusowo-tramwajowa sprawia, że bez problemu dotrzemy w różne części miasta, a także strefy podmiejskie.

  Stolica wielkopolski to miasto, które dynamicznie się rozwija i stawia na kulturę. Dlatego na jego terenie można znaleźć wiele nowoczesnych inwestycji, a także prężnie działających placówek kulturalnych. Miasto może się też pochwalić bogatą historią, a na Starym Mieście znajduje się wiele obiektów o charakterze historycznym. Natomiast na terenie Nowego Miasta i Jeżyc mieszkańcy znajdą wiele terenów rekreacyjnych, a nawet jeziora.

  Domy na sprzedaż w Poznaniu

  Kupić dom z rynku pierwotnego czy wtórnego? To pytanie zadaje sobie wiele osób zainteresowanych zakupem nieruchomości w Poznaniu. Domy z rynku pierwotnego najczęściej powstają na nowoczesnych osiedlach o charakterze zamkniętym. To sprawia, że nikt niepowołany nie dostanie się na jego teren, a mieszkańcy mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo. Popyt na tego typu nieruchomości sprawia, że domy na domy na sprzedaż w Poznaniu są budowane coraz częściej.

  Przede wszystkim warto pamiętać, że oferta z rynku wtórego jest znacznie bardziej zróżnicowana. Takie nieruchomości położone są we wszystkich częściach miasta i dostępne w różnych metrażach. Natomiast domy na sprzedaż w Poznaniu z rynku pierwotnego dostępne są głównie terenie Starego Miasta i Jeżyc. W Poznaniu znajdziemy inwestycje o różnym rozkładzie, ale przeważają domy 4-, 5- i 6-pokojowe.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie wielkopolskim? Sprawdź ofertę domów na sprzedaż w Poznaniu na portalu GetHome i znajdź dom idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

  Polecane lokalizacje

  • Jeżyce (44)
  • Stare Miasto (38)
  • Nowe Miasto (18)
  • Grunwald (18)
  • Wilda (13)