Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania 2 pokoje pow. kutnowski na sprzedaż - 9 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 190 mieszkań na sprzedaż w powiecie kutnowskim

  Rynek wtórny - 29 mieszkań na sprzedaż w powiecie kutnowskim

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania w powiecie kutnowskim - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania w powiecie kutnowskim kawalerki:

  W powiecie kutnowskim jest 1 oferta kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 165 000 zł

  Średni metraż kawalerek to 42 m2

  Mieszkania w powiecie kutnowskim dwupokojowe:

  W powiecie kutnowskim jest 100 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 526 559 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 40 m2

  Mieszkania w powiecie kutnowskim trzypokojowe:

  W powiecie kutnowskim jest 96 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 635 140 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 65 m2

  Mieszkania w powiecie kutnowskim czteropokojowe:

  W powiecie kutnowskim jest 20 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 899 750 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 84 m2

  Mieszkania bezpośrednio w powiecie kutnowskim - oferty deweloperów

   - 190 ogłoszeń

  Mieszkania używane w powiecie kutnowskim - oferty agencji nieruchomości

   - 29 ogłoszeń
  • Sprzedam mieszkanie kutnowski o powierzchni 34,50 mkw. Cena - 270 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Alfahouse.
  • Sprzedam mieszkanie kutnowski o powierzchni 47,94 mkw. Cena - 498 576 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Alfahouse.
  • Sprzedam mieszkanie kutnowski o powierzchni 49,99 mkw. Cena - 519 896 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 5 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Alfahouse.
  • Sprzedam mieszkanie kutnowski o powierzchni 46 mkw. Rok budowy: 2008. Cena - 560 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Dalar Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Kutno o powierzchni 42,79 mkw. Rok budowy: 2023. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Omega Roman Wilanowski i Magdalena Wilanowska.
  • Sprzedam mieszkanie kutnowski o powierzchni 51,04 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 450 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją LOGOS FINANSE.PL.
  • Sprzedam mieszkanie Kutno o powierzchni 76 mkw. Rok budowy: 2017. Cena - 1 190 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Do mieszkania przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Nieruchomości Marcin Nowicki.
  • Sprzedam mieszkanie Kutno o powierzchni 50 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 439 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Nieruchomości Marcin Nowicki.
  • Sprzedam mieszkanie Kutno o powierzchni 61,53 mkw. Rok budowy: 1935. Cena - 285 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Nieruchomości Marcin Nowicki.
  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: