Rodzaj
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Nieruchomości Łódź, Górniak - sprzedaż i wynajem - 8 ogłoszeń

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Ładne i przytulne mieszkanie w centrum
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia
  Łódź Górniak

  2 pokoje 54 m2
  1 800/mies.
  33 /m2
  Wynajmę mieszkanie Łódź, Górna, Górniak o powierzchni 54 mkw. Rok budowy: 1890. Cena - 1 800 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją BROKERMANIA Joanna Zaremba.
  Wyjątkowy apartament z ogrodem w centrum miasta
  i
  Wynajmę mieszkanie Łódź, Górna, Górniak o powierzchni 80 mkw. Cena - 4 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Dsi.com Nieruchomości Jakub Piąstka.
  Inwestycja mieszkanie 2 pok 36 m2 w centrum łodzi
  i
  Sprzedam mieszkanie Łódź, Górna, Górniak o powierzchni 36,28 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 344 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Muvon Nieruchomości.
  Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie/do wprowadzenia
  i
  Wynajmę mieszkanie Łódź, Górna, Górniak o powierzchni 33 mkw. Cena - 1 950 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 5 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją N-HOME Nazarewicz Nieruchomości.
  Mieszkanie z ogródkiem i miejscem parkingowym
  i
  Sprzedam mieszkanie Łódź, Górna, Górniak o powierzchni 54,30 mkw. Cena - 319 360 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Sempre Nieruchomości.
  Wyjątkowy dom z ogrodem w centrum miasta
  i

  Dom 2 pokojowy do wynajęcia
  Łódź Górna

  2 pokoje 80 m2
  4 000/mies.
  50 /m2
  Wynajmę dom Łódź, Górna o powierzchni 80 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1042 mkw. Cena - 4 000 zł/miesiąc. Dom bez poddasza ma 2 pokoje, 1 łazienkę. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Dsi.com Nieruchomości Jakub Piąstka.
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż
  Łódź Górniak

  2 pokoje 45,64 m2
  375 000
  8 216 /m2
  Sprzedam mieszkanie Łódź, Górna, Górniak o powierzchni 45,64 mkw. Cena - 375 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Milla Marzena Milewska.
  Apartamenty Dębowa - 132 oferty
  i
  Sprzedam mieszkanie Łódź, Górna, Górniak o powierzchni 45,72 mkw. Rok budowy: 2025. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Epol Holding.
  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: