Rodzaj
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Nieruchomości Warszawa, Pelcowizna - sprzedaż i wynajem - 12 ogłoszeń

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  2-pokojowe mieszkanie praga-północ ul. kotsisa.
  i
  Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Północ, Pelcowizna o powierzchni 46,10 mkw. Rok budowy: 2021. Cena - 820 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją PIÓREK HOUSE.
  Z miejscem postojowym/ komórka lokatorska
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Praga-Północ, Pelcowizna o powierzchni 45 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 3 800 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 5 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Eastate.
  Bezpieczny kredyt 2%, potencjał inwestycyjny
  i
  Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Północ, Pelcowizna o powierzchni 39,70 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 620 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MAXON.
  2-pokojowe mieszkanie targówek ul. warszawski świt
  i
  Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Północ, Pelcowizna o powierzchni 42 mkw. Rok budowy: 2020. Cena - 790 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją PIÓREK HOUSE.
  Nowe mieszkanie na praga-północ z ogródkiem
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Praga-Północ, Pelcowizna o powierzchni 40 mkw. Cena - 4 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją THE CAPITAL REAL ESTATE.
  2-pokojowe na pradze-północ|od zaraz|46m2
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Praga-Północ, Pelcowizna o powierzchni 45,50 mkw. Cena - 4 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 5 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją THE CAPITAL REAL ESTATE.
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Praga-Północ, Pelcowizna o powierzchni 40 mkw. Cena - 4 200 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją THE CAPITAL REAL ESTATE.
  i
  Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Północ, Pelcowizna o powierzchni 38,71 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 775 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 5 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją SDP Nieruchomości.
  Livin' Praga - 80 ofert
  i
  Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Północ, Pelcowizna o powierzchni 40,13 mkw. Rok budowy: 2025. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 6 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem GH Development.
  Bulwary Praskie etap NOP - 284 oferty
  i
  Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Północ, Pelcowizna o powierzchni 43,75 mkw. Rok budowy: 2025. Cena - 674 144 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 5 piętrze. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Mennica Polska S.A..
  Oferta prywatna
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Praga-Północ, Pelcowizna bezpośrednio. Powierzchnia 40 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 3 200 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z osobą prywatną.
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Praga-Północ, Pelcowizna o powierzchni 44 mkw. Rok budowy: 2013. Cena - 5 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Top Brokers.
  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: