Dom na sprzedaż 6 pokoi Osieczna, 178 m2, działka 1976 m2

Oferta sprzedaży od Park Home

Osieczna

495 000

2 780 /m2

Dom blisko jeziora osieczna duża działka!
Dom blisko jeziora osieczna duża działka!

Główne cechy domu

Cena

495 000 zł

Liczba pokoi

6

Powierzchnia

178 m2

Cena za m2

2 780 zł

Pow. działki

1976 m2

Dostępne od

2026-05-20

Rok budowy

1974

Opis nieruchomości o powierzchni 178 m2

Dom blisko jeziora osieczna duża działka!

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze

Dom z potencjałem w wyjątkowej lokalizacji - Osieczna, ul. Gostyńska

Na sprzedaż nieruchomość położona w atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Osieczna przy ul. Gostyńskiej — zaledwie kilka minut spacerem od jeziora, głównej plaży oraz terenów rekreacyjnych.

Dom o powierzchni około 178 m² usytuowany jest na działce o powierzchni 1976 m², co stwarza szerokie możliwości inwestycyjne oraz aranżacyjne.
To idealna propozycja dla osób szukających miejsca z klimatem, dużej przestrzeni oraz możliwości stworzenia wymarzonego domu według własnej wizji.

Funkcjonalny układ pomieszczeń daje wiele możliwości aranżacyjnych zarówno dla dużej rodziny, jak i osób poszukujących nieruchomości z dodatkową przestrzenią do pracy, hobby lub pod kątem inwestycyjnym.

Rozkład domu:

Poziom mieszkalny - 82,5 m²

  • przestronny salon / pokój - 21 m²
  • trzy dodatkowe pokoje
  • oddzielna kuchnia - 11 m²
  • łazienka oraz osobne WC
  • duży przedpokój
  • taras o powierzchni 14,5 m²

Przyziemie / wysoka piwnica - 95,5 m²

  • dodatkowe 2 pokoje,
  • pomieszczenia gospodarcze,
  • łazienka,
  • garaż w bryle budynku.

Dodatkowym atutem nieruchomości jest osobny budynek gospodarczy, który może pełnić funkcję warsztatu, magazynu, garażu lub przestrzeni do własnej adaptacji.

Rozkład budynku gospodarczego: