Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Bydgoszcz Leśne, 48,80 m2, 6 piętro

Oferta sprzedaży od Idea Nieruchomości

Bydgoszcz, Leśne

420 000

8 606 /m2

Osiedle lesni mieszania na sprzedaż!
Osiedle lesni mieszania na sprzedaż!

Główne cechy mieszkania

Cena

420 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

48,80 m2

Cena za m2

8 606 zł

Piętro

6

Dodatkowa pow.

Balkon

Opis nieruchomości o powierzchni 48,80 m2

Osiedle lesni mieszania na sprzedaż!

Idea Nieruchomości zaprasza do najnowszej oferty

MIESZKANIE:

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 48,8 mkw , położone na prestiżowym Osiedlu Leśnym, jednym z najbardziej pożądanych osiedli w Bydgoszczy .

Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 2 mkw oraz duża loggia z pięknym widokiem na panoramę miasta .

Mieszkanie jasne, czyste i gotowe do wprowadzenia bez konieczności ponoszenia większych nakładów finansowych.

OPIS OFERTY:

Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze zadbanego budynku z windą .

Lokal przeszedł remont około 4 lata temu , wyremontowano kuchnię, łazienkę oraz WC.

W mieszkaniu wymieniono instalację wodno-kanalizacyjną, a piony zostały wymienione w całym budynku . Dużym atutem jest przestronna loggia z wyjątkowym widokiem na panoramę miasta oraz doskonała lokalizacja w otoczeniu zieleni.

STAN PRAWNY:

Pełna własność z udziałem w gruncie.

UKŁAD POMIESZCZEŃ:

- salon: 21,9 mkw

- pokój sypialniany: 9,0 mkw

- oddzielna jasna kuchnia z oknem: 6,8 mkw

- przedpokój: 7,2 mkw

- łazienka: 3,0 mkw

- osobne WC: 0,9 mkw

Dodatkowo:

- duża loggia

- piwnica: 2,0 mkw

STANDARD WYKOŃCZENIA:

Mieszkanie po remoncie, utrzymane w dobrym stanie technicznym i wizualnym.

Kuchnia wyposażona w zabudowę wykonaną na wymiar .

Łazienka oraz WC wykończone nowoczesną glazurą .

Lokal jasny, zadbany i funkcjonalny.

BUDYNEK:

Wieżowiec z windą , utrzymany w dobrym stanie zarówno wewnątrz , jak i na zewnątrz .