Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Kraków Prądnik Biały, 40,77 m2, 3 piętro

Oferta sprzedaży od Platforma Mieszkaniowa

Kraków, Prądnik Biały, ul. Piaszczysta

602 500

14 778 /m2

2-pokojowe | 40,77 m² | południowa ekspozycja
2-pokojowe | 40,77 m² | południowa ekspozycja

Główne cechy mieszkania

Cena

602 500 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

40,77 m2

Cena za m2

14 778 zł

Piętro

3

Dostępne od

2027-12-01

Opis nieruchomości o powierzchni 40,77 m2

2-pokojowe | 40,77 m² | południowa ekspozycja

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,77 m², położone na 3 piętrze nowej inwestycji na Prądniku Białym w północnej części Krakowa.

KUPUJACY NIE PŁACI PROWIZJI
BEZ PODATKU PCC

ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA

Układ mieszkania:

salon z aneksem kuchennym - 21,43 m²
sypialnia - 10,23 m²
łazienka - 4,50 m²
garderoba - 3,17 m²
balkon
ekspozycja południowa - doskonałe doświetlenie przez cały dzień

Atuty nieruchomości:
jasne, dobrze nasłonecznione wnętrza dzięki dużym oknom
nowoczesne rozwiązania smart home (zarządzanie ogrzewaniem, oświetleniem, wodą)
pakiet antysmogowy gwarantuje czystsze powietrze w mieszkaniu
wysoki standard części wspólnych (gres, elementy drewnopodobne, oświetlenie LED)
kameralna, niska zabudowa zapewniająca prywatność, 

Otoczenie:
zielona, spokojna okolica
dostęp do terenów spacerowych i rekreacyjnych
siłownia plenerowa na terenie inwestycji

Lokalizacja i komunikacja:
szybki dojazd do centrum Krakowa (ok. 10 min samochodem)
tramwaj P+R w zasięgu krótkiego spaceru - szybkie połączenie z Dworcem Głównym
bliskość nowej trasy ułatwiającej wyjazd z miasta
lotnisko w zasięgu ok. 15 minut

Zdjęcia stanowią charakter poglądowy i mogą być inspiracja przy wykańczaniu wnętrz, mieszkanie w stanie deweloperskim

Zadzwoń i umów się na spotkanie i wybierz mieszkanie dla siebie lub inwestycję 

Mieszkanie 2 pokojowe