Mieszkanie do wynajęcia 3 pokoje Warszawa Wola, 74 m2, 3 piętro

Oferta wynajmu od Eastate

Warszawa, Wola, Czyste, ul. Kolejowa

7 000 /miesiąc

94 /m2

19.dzielnica | miejsce parkingowe| piękny widok
19.dzielnica | miejsce parkingowe| piękny widok

Główne cechy mieszkania

Cena

7 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

74 m2

Cena za m2

94 zł

Piętro

3

Dostępne od

2026-05-04

Opis nieruchomości o powierzchni 74 m2

19.dzielnica | miejsce parkingowe| piękny widok

Do wynajęcia funkcjonalny apartament o powierzchni 74m2 na 3.piętrze na Woli w 19.dzielnicy. Luksusowy nowoczesny apartament wykończony z najwyższej jakości materiałów.

Atuty nieruchomości:

Wysoki standard wykończeń: podłogi z białego jesionu norweskiego, kuchnia i łazienka fornirowana orzechem amerykańskim, blaty z konglomeratu kwarcytowego, okna drewniane.
Lokalizacja: w sercu centrum biznesowego na Woli, 5 min spacerem do Ronda Daszyńskiego, skąd metrem można dostać się w każdą dzielnicę Warszawy
Widok: ogromne okna na całą długość salonu gwarantują przepiękne widoki na Warszawę, Pałac Kultury i wieżowce 
Funkcjonalny układ: na 40m2 znajduje się bardzo przestronny salon połączony z kuchnią, pozostałe 34m2 zajmują 2 sypialnie oraz pomieszczenie gospodarcze
Nagłośnienie: wbudowane w ściany i sufit nagłośnienie wysokiej klasy (amplituner Denon, głośniki Dali)
3 balkony: każdy pokój posiada swój własny balkon
Klimatyzacja w pokojach
Pokój gospodarczy - z dużą ilością półek oraz możliwością podłączenia pralki i suszarki Miejsce garażowe oraz komórka do rowerów / wózków (współdzielona)

DOSKONAŁA LOKALIZACJA:
Lokalizacja tuż przy metrze Rondo Daszyńskiego. W okolicy liczne sklepy, lokale usługowe, restauraje, kawiarnie, siłownia, itp. Bliskość klubów fitness: jeden na parterze, dodatkowo Holmes Places oraz Calypso. W sąsiedztwie nowoczesna strefa biurowa, m.in. Warsaw Spire, HUB, Norblin, centrale kilku banków, spółki technologiczne. Szybki dojazd do trasy S2 i autostrady A2, wygodny dojazd do ścisłego centrum w ok. 10 min metrem, autobusem lub tramwajem. Warto również wspomnieć o wyjątkowej społeczności mieszkańców 19. Dzielnicy, która organizuje wiele inicjatyw na osiedlu, w tym np. wspólne grillowanie, klub kibica, czwartkowe spotkania w osiedlowej sali zabaw i in. Osiedle zamknięte, z całodobową ochroną, ogromnym trawnikiem i placem zabaw.