O nas


Warszawa to miasto posiadające niezwykle atrakcyjny rynek nieruchomości. Bogactwo ofert dotyczących sprzedaży lub wynajmu obiektów jest dużą zaletą, ale jednocześnie może sprawiać niemałe trudności już na etapie poszukiwań. Rynek wtórny czy pierwotny? Obrzeża czy centrum? Kawalerka czy apartament? Decydując się na tę inwestycję, musisz odpowiedzieć sobie na szereg pytań, zanim w końcu staniesz się szczęśliwym posiadaczem własnego M lub innej wymarzonej nieruchomości.

Nasza agencja nieruchomości to miejsce, w którym profesjonaliści z długoletnim doświadczeniem pomagają sprecyzować oczekiwania i jasno określić kryteria. Nie trać czasu ani energii na szukanie domu lub mieszkania samodzielnie. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my na tej podstawie zawęzimy zakres poszukiwań i wspólnie zastanowimy się, jaki powinien być Twój przyszły dom.

4 Ściany Sp. z o.o. to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Warszawa przy Pl. Konstytucji 3 lok. 41.

Obszar działania

4 Ściany Sp. z o.o. działa na terenie województwa mazowieckiego.

Oferta agencji

4 Ściany Sp. z o.o. posiada w swojej ofercie:

  • 82 mieszkania na sprzedaż w cenach od 261 000 zł do 3 530 000 zł.
  • 61 mieszkań na wynajem w cenach od 1 200 zł do 20 000 zł.
  • 86 domów na sprzedaż w cenach od 200 000 zł do 10 000 000 zł.
  • 24 domy na wynajem w cenach od 2 200 zł do 36 000 zł.
  • 134 działki na sprzedaż w cenach od 115 000 zł do 57 800 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji 4 Ściany Sp. z o.o. na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

Czytaj więcej
387

Liczba ofert

85

Ofert na wynajem

302

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Kontakt z agencją


4 Ściany Sp. z o.o.

4 Ściany Sp. z o.o.

Administratorem danych jest Property Group Sp.z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Akceptuję regulamin portalu

Znajdź i zamieszkaj

GetHome to pierwszy w Polsce portal z ofertami nieruchomości na sprzedaż i wynajem, który zapewnia maksymalną przejrzystość dla użytkownika – z dokładną lokalizacją, bez duplikatów ofert i reklam! Portal prezentuje ogłoszenia sprzedaży i wynajmu mieszkań oraz domów z rynku pierwotnego oraz wtórnego dając internautom bezpośredni kontakt do osób odpowiedzialnych za konkretne oferty.

W GetHome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta prezentuje bezpośredni kontakt do firm i osób odpowiedzialnych za daną sprzedaż. Oferty w portalu są zgrupowane w jednym widoku, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nie stracisz czasu natykając się wielokrotnie na tę samą nieruchomość. To jednak nie koniec! W GetHome.pl każde z mieszkań i domów ma swoje miejsce na mapie, dzięki czemu szybko sprawdzisz czy interesująca Cię nieruchomość odpowiada Ci pod kątem lokalizacji.

Wykorzystujemy pliki cookies zgodnie z polityką opisaną w regulaminie.

Jesteś pośrednikiem nieruchomości? Zapraszamy do współpracy