Rodzaj
  Wszystkie
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  1. Mieszkania
  2. Do wynajęcia
  3. Łódzkie

  Mieszkania do wynajęcia - Łódź - 285 ogłoszeń

  Rynek wtórny - 287 mieszkań do wynajęcia w Łodzi

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania w Łodzi - statystyki mieszkań do wynajęcia portalu Gethome

  Mieszkania w Łodzi kawalerki:

  W Łodzi są 52 oferty kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 1 214 zł

  Średni metraż kawalerek to 28 m2

  Mieszkania w Łodzi dwupokojowe:

  W Łodzi jest 151 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 1 785 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 47 m2

  Mieszkania w Łodzi trzypokojowe:

  W Łodzi są 64 oferty mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 2 327 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 73 m2

  Mieszkania w Łodzi czteropokojowe:

  W Łodzi jest 14 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 3 514 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 96 m2

  Mieszkania bezpośrednio w Łodzi - oferty deweloperów

   - ogłoszeń

  Mieszkania używane w Łodzi - oferty agencji nieruchomości

   - 287 ogłoszeń
  Mieszkanie
  2 pokoje40 m2

  350/miesiąc

  9 zł/m2

  Łódź, Bałuty, Bałuty-Doły, ul. Wolborska

  Poznaj region

  Atrakcyjne nieruchomości do wynajęcia w Łodzi

  Łódź to miasto pełniące funkcję miasta wojewódzkiego, które położone jest w centralnej części kraju. Jest ono nazywane miastem czterech kultur, które kształtowały historię dawnego przemysłowego miasta. Aktualnie aglomeracja ta uznawana jest za ważny ośrodek kulturalny i akademicki, który jako miasto usługowe płynie w stronę nowoczesnych rozwiązań biznesowych oraz najnowszych technologii. Panujące tu dogodne warunki mieszkalne sprawiają, że mieszkania na wynajem w Łodzi cieszą się dużą popularnością.


  Doskonała lokalizacja Łodzi

  Mieszkańcy Łodzi mogą cieszyć się przede wszystkim dogodną lokalizacją miasta oraz doskonałą infrastrukturą. To właśnie tu przebiegają najważniejsze trasy drogowe (autostrady A1, A2, S8) oraz kolejowe, a także funkcjonuje lotnisko. Ma to ogromny wpływ na atrakcyjność miasta nie tylko z perspektywy mieszkańca, który może szybko przemieszczać się po całym kraju, ale również z perspektywy przedsiębiorców. Rozbudowana infrastruktura ma wpływ na duży potencjał inwestycyjny miasta, co zauważają inwestorzy, którzy coraz chętniej lokują tu swoje pieniądze.

  Przekłada się to również na stale rozbudowywany rynek pracy i dogodne warunki życiowe. Ponadto, bogata historia miasta przyciąga tu wielu turystów w okresie letnim, a także zimowym. Przyjezdni coraz częściej szukają apartamentów i mieszkań do wynajęcia. Dodatkowo, każdego roku przyjeżdżają tu dziesiątki tysięcy studentów, którzy wybierają łódzkie uczelnie oraz zwiększają popyt na wynajem i zakup nieruchomości. To wszystko sprawia, że znajdziemy liczne mieszkania do wynajęcia w Łodzi.


  Mieszkania do wynajęcia w Łodzi - dobra inwestycja

  Lokalny rynek nieruchomości w Łodzi jest bardzo rozbudowany i zróżnicowany. Pozostały tu doskonale zachowane dawne budynki mieszkalne w postaci kamienic, liczne osiedla mieszkaniowe z wielkiej płyty, a także powstają tu dynamicznie nowe inwestycje deweloperskie. Zróżnicowanie lokalnego rynku nieruchomości pozwala znaleźć każdemu swoje wymarzone mieszkanie. Co więcej, duży popyt na wynajem mieszkań w Łodzi sprawia, że zakup nieruchomości stanowi pewną i bezpieczną formę inwestycji.

   

  Gdzie kupić nieruchomość w Łodzi?

  Oficjalnie Łódź nie jest podzielona na dzielnice, jednak w świadomości mieszkańców nadal funkcjonuje dawny podział na 5 kluczowych dzielnic. Najbardziej prestiżową dzielnicą jest Śródmieście, na terenie, którego znajdziemy najwięcej ośrodków kultury i rozrywki oraz inwestycji miejskich. Przeważają tu również nim odrestaurowane kamienice oraz kilkunastopiętrowe bloki z wielkiej płyty. Kolejnymi popularnymi dzielnicami są Górna i Polesie, w których przeważają bloki, a także domy jednorodzinne i osiedla deweloperskie. Są to jedne z najbardziej zielonych dzielnic Łodzi, a ich największą zaletą jest doskonała komunikacja z pozostałymi częściami miasta.

  Z kolei największą dzielnicą w łódzkiej metropolii jest Widzew. Wyróżnia go nie tylko duża powierzchnia, ale również zwarta zabudowa mieszkalna. Piątą dzielnicą są Bałuty, które dawniej owiane były złą legendą. Jednak obecnie to prężnie rozwijająca się i bezpieczna dzielnica, na której również powstają nowe inwestycje. Szukając nieruchomości do wynajęcia w Łodzi warto przede wszystkim zwrócić uwagę na jej lokalizację, bliskość ważnych obiektów miejskich, dostęp do komunikacji miejskiej oraz atrakcyjność okolicy, w szczególności w zakresie bliskości szkół wyższych i stref gastronomicznych.


  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w stolicy województwa łódzkiego? Sprawdź bogatą ofertę nieruchomości na sprzedaż w Łodzi na portalu GetHome.pl i znajdź lokal idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

  Polecane lokalizacje

  • Śródmieście (100)
  • Widzew (59)
  • Polesie (51)
  • Górna (42)
  • Bałuty (40)

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

  Mozilla Firefox

  Mozilla Firefox

  Google Chrome

  Google Chrome

  Microsoft Edge

  Microsoft Edge

  Safari

  Safari

  Opera

  Opera