Działki na sprzedaż - Sprzedaj grunt z gethome.pl i buylando

Chcesz sprzedać działkę, jednak zastanawiasz się, czy to dobry moment na taką transakcję? Nie wiesz, jak wycenić grunty i jaką dokumentację przygotować?

Rozpocznij współpracę z serwisem Buylando, dzięki któremu skutecznie sprzedasz swoją działkę. Oferta trafi do prywatnych osób poszukujących działek oraz deweloperów i inwestorów.

Sprzedaj działkę już teraz

Jaką działkę możesz sprzedać?

 • Budowlaną

  Budowlaną

 • Rolną

  Rolną

 • Siedliskową

  Siedliskową

 • Leśną

  Leśną

 • Rekreacyjną

  Rekreacyjną

 • Inwestycyjną

  Inwestycyjną

 • Przemysłową

  Przemysłową

Oferty działek z całej Polski

Oferty działek z całej Polski

Intuicyjny formularz

Intuicyjny formularz

Lokalizacja oferty na mapie

Lokalizacja oferty na mapie

Profesjonalne ogłoszenie

Profesjonalne ogłoszenie

Jak krok po kroku dodać ofertę?

team

Wypełnij prosty formularz na stronie naszego partnera

step one
big-data

Poczekaj na szybką weryfikację

step two
effects

Twoja oferta zostanie opublikowana w serwisie Buylando

Sprzedaj działkę już teraz
Rynek Pierwotny Widok

Stawiamy na jakość

Przykładamy szczególną wagę do jakości publikowanych ofert. We współpracy z serwisem buylando udostępniamy intuicyjny formularz, dzięki któremu szybko stworzysz profesjonalne ogłoszenie o sprzedaży gruntu. Wspólnie wspieramy Klientów w procesie kupna i sprzedaży nieruchomości.

quote-icon
marek-wielgo

Marek Wielgo

Ekspert portalu GetHome.pl

"W ostatnich latach niewiele rzeczy w Polsce drożało tak bardzo jak grunty. Do zakupu działek i rozpoczynania inwestycji mieszkaniowych, także deweloperskich, zniechęcają rosnące koszty budowy oraz inflacja, która w konsekwencji obniża możliwości finansowe zainteresowanych budową domów lub zakupem działek rekreacyjnych. Nie ma jednak mowy o załamaniu popytu, jak ma to miejsce na rynku mieszkaniowym. Nabywcy działek stają się po prostu bardziej wybredni i nie zadowolą się każdym kawałkiem ziemi. Z tego powodu tak kluczowe jest teraz staranne zaprezentowanie nieruchomości i skierowanie oferty do jak najszerszego grona potencjalnych zainteresowanych."

Chcesz sprzedać działkę? To prostsze niż myślisz!

Porady ekspertów i serię przydatnych artykułów, związanych z szeroko rozumianą tematyką gruntów znajdziesz na naszym blogu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: