Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Łódź

  - 517 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 5 612 mieszkań na sprzedaż w Łodzi

  Rynek wtórny - 400 mieszkań na sprzedaż w Łodzi

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż - Łódź z bogatą ofertą

  Łódź to miasto wojewódzkie, położone w centralnej części kraju, które obecnie nie ma nic wspólnego z utrwalonym w kulturze obrazem zaniedbanego miasta przemysłowego, które nie wyszło obronną ręką z okresu transformacji. Władze, chcąc za wszelką cenę zatrzymać tu młodych, którzy w ostatnich latach decydowali się na przeprowadzkę do Warszawy, zadbały o to, aby rynek nieruchomości w Łodzi był nie tylko zróżnicowany, ale też dopasowany do potrzeb i możliwości osób nieposiadających znacznych funduszy. Bez problemu można tutaj znaleźć stare niskokondygnacyjne kamienice, bloki z wielkiej płyty, nowoczesne osiedla deweloperskie a nawet domki jednorodzinne.

  Gdzie zamieszkać w Łodzi? Dzielnice z duszą

  Miasto oficjalnie nie jest podzielone na dzielnice, ale w świadomości mieszkańców oraz części urzędów wciąż funkcjonuje stary podział na pięć dzielnic, wśród których warto mieć rozeznanie, kiedy szukamy mieszkania w Łodzi. Najbardziej prestiżowe jest łódzkie Śródmieście, w którym znajduje się najwięcej ośrodków kultury i rozrywki oraz inwestycji miejskich. Przeważają w nim odrestaurowane kamienice oraz kilkunastopiętrowe bloki z wielkiej płyty, ale ze względu na gęstą zabudowę nie ma już tutaj zbyt wiele miejsca na nowe inwestycje deweloperskie.

  W ostatnich latach, przyjezdni coraz częściej poszukują mieszkań na Górnej oraz na Polesiu, w których przeważają bloki oraz domy jednorodzinne. Są to jedne z najbardziej zielonych dzielnic Łodzi, a ich największą zaletą jest doskonała komunikacja z pozostałymi częściami miasta. Deweloperzy w Łodzi upodobali sobie również największą dzielnicę w mieście - Widzew, który charakteryzuje się zwartą zabudową jedynie w najstarszej części, tzw. Starym Widzewie, poza tym dużo tu zieleni oraz nieużytków, które są świetnym terenem pod nowe inwestycje.

  Przez wiele lat osoby poszukujące nieruchomości w Łodzi omijały Bałuty, do których przylgnęła opinia niebezpiecznej dzielnicy, którą ostatnio udało się zmienić dzięki wspólnym wysiłkom mieszkańców, prywatnych inwestorów oraz lokalnych władz.

  Łódź – rynek wtórny mieszkań

  Ogromnym atutem Łodzi jest atrakcyjne położenie w centralnej części kraju oraz w pobliżu skrzyżowania autostrad A1 i A2 w Strykowie, umożliwiających szybkie i bezproblemowe podróże m.in. do Warszawy, Poznania i Gdańska. Dużym atutem jest również Port Lotniczy im. Władysława Reymonta, dzięki któremu miasto jest świetne skomunikowane z niemalże całą Europą. W większości oferowane mieszkania są w cenie o połowę mniejszej niż w Warszawie.

  W Łodzi mieszkań na rynku wtórnym należy szukać głównie w kamienicach, które obecnie przechodzą swój renesans i są odnawiane przez miasto. Takich mieszkań najwięcej jest w centrum, jednak bez względu na wybór miejsca zamieszkania, standard budynku oraz rynek, można się spodziewać, że ceny mieszkań w Łodzi będą przyjazne kupującym.

  Mieszkania Łódź - oferty

  W Łodzi dostępne jest 517 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 16 m2 do 525 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Łodzi, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 233 kawalerki na sprzedaż;
  • 2 375 2-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 1 691 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 647 4-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 66 5-pokojowych i więcej mieszkań na sprzedaż.
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Łodzi z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 444 mieszkania na sprzedaż z ogródkiem;
  • 3 113 mieszkań na sprzedaż z balkonem;
  • 484 mieszkania na sprzedaż z tarasem.

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Łódź”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Łódź.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Łodzi? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Łódź

  Interesuje Cię rynek wtórny? Łódź oferuje 400 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 16 m2 do 211 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Łodzi to 55 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Łódź bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Łodzi, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Łódź - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Łódź oferuje 5 612 nowych mieszkań w 87 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Łódź czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Łodzi to 51 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 25 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 525 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Łodzi.

  Ceny mieszkań w Łodzi

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Łodzi? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Łódź", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Łodzi to 10 476 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Łodzi to 5 964 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Łodzi to z kolei wydatek średnio 10 603 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Łodzi? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Łodzi", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Łodzi (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 2 066 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Łodzi wynosi 20 550 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Łodzi należy zapłacić 9 000 000 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 82 417 zł/m2.

  Tanie mieszkania Łódź. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Łódź bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Łodzi to wydatek 210 834 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 6 900 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 43 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 1 303 zł/m2.

  Tanie mieszkania Łódź? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: