Rodzaj
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Działki na sprzedaż Cała Polska

  - 33 268 ogłoszeń
  placement placeholder
  Poznaj region

  Działki inwestycyjne, budowlane i rekreacyjne w całej Polsce

  Szukasz gruntu pod jakiekolwiek przedsięwzięcie? Sprawdź działki dostępne na stronie GetHome.pl. Zbieramy ogłoszenia z całej Polski, aby ułatwić Ci znalezienie idealnej oferty. W tej kategorii znajdziesz grunty przeznaczone pod rozmaite cele z podziałem na przydatne kategorie. Dowiedz się więcej poniżej i sprawdź, jak znaleźć idealną działkę.

  Odpowiednia działka to kluczowy czynnik sukcesu przy większości przedsięwzięć. Niezależnie od tego, czy planujesz inwestycję komercyjną, budowę domu, czy też po prostu chcesz mieć swój kawałek ziemi, na którym będziesz mógł odpocząć, lokalizacja i parametry gruntu są kluczowe. Idealna działka dla każdego wygląda inaczej, dlatego w GetHome.pl możesz skorzystać z przydatnych filtrów i podziału na kategorie.

  Jeśli planujesz inwestycję komercyjną, odpowiednie lokalizacja może wpłynąć na jej "być albo nie być". U nas możesz znaleźć odpowiednią ofertę, wyszukując nieruchomości gruntowe np. według powierzchni w m2. Skorzystaj z filtrowania, aby znaleźć tylko działki o dokładnie o określonym metrażu. Interaktywna mapa pomoże Ci natomiast zlokalizować działki na sprzedaż znajdujące się na wybranym terenie. Szukasz malowniczego gruntu pod hotel lub gastronomię? Dzięki filtrom z łatwością znajdziesz działki bezpośrednio nad rzeką, nad morzem czy w górach.

  Odpowiedni grunt ma znaczenie również dla inwestora prywatnego. Jeśli planujesz budowę domu jednorodzinnego i nie chcesz tracić czasu na skomplikowane formalności, możesz z łatwością skorzystać z filtra, który pokaże tylko działki budowlane (a nie np. grunty rolne). Bardzo wygodne jest również filtrowanie według metrażu. Interesuje Cię tylko działka budowlana o powierzchni pow. 1000 m2? Wystarczy wpisać odpowiednią wartość. Wyniki możesz także filtrować według ceny (całościowej lub w przeliczeniu za 1 m2), co pomoże Ci znaleźć działki bezpośrednio wpisujące się w Twój budżet. Bardzo przydatne są również filtry dotyczące uzbrojenia działki (uzbrojona/nieuzbrojona). Dzięki interaktywnej mapie możesz natomiast wyszukać nieruchomości gruntowe w wybranym obszarze, a także od razu sprawdzić dokładną lokalizację oferty i jej sąsiedztwo!

  Interesuje Cię grunt o przeznaczeniu rekreacyjnym? Ważna jest dla Ciebie  malownicza okolica? Dzięki naszym filtrom z łatwością znajdziesz działki nad jeziorem, nad morzem czy w górach. Szukaj na terenie całej Polski lub w dowolnym województwie czy gminie. Zastosuj dodatkowe kryteria, jak np. powierzchnia czy cena, aby jeszcze bardziej ułatwić sobie zakup działki. Ponadto dzięki filtrom możesz znaleźć zarówno grunty z domkiem, jak i takie, które można zagospodarować według własnego uznania. Znalezienie idealnej działki stało się tym samym znacznie prostsze!

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: