Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Warszawa

  - 10 093 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 6 362 mieszkania na sprzedaż w Warszawie

  Rynek wtórny - 2 588 mieszkań na sprzedaż w Warszawie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Gdzie w Warszawie warto kupić mieszkanie?

  Warszawa jest nie tylko stolicą kraju, ale również centralnym ośrodkiem administracyjnym, gospodarczym, politycznym i kulturalnym. To tu znajdują się siedziby najważniejszych instytucji i władz państwowych. Warszawa to według wielu rankingów miasto idealne do zamieszkania, stwarzające duże perspektywy rozwoju. Uznana przez Globalization and World Cities (GaWC) za metropolię globalną, cieszy się niesłabnącą popularnością wśród osób poszukujących mieszkania na sprzedaż - choć nie tylko. Dlaczego warto zamieszkać w Warszawie? W jakiej dzielnicy kupić mieszkanie? Czy zakup mieszkania w Warszawie się opłaca?

  Najpopularniejsze dzielnice w stolicy

  Warszawa jest nie tylko największą aglomeracją, ale również miastem, mogącym pochwalić się bardzo dużą i różnorodną ofertą skierowaną do osób poszukujących mieszkania. To właśnie w Warszawie funkcjonuje największa liczba deweloperów.

  Duża konkurencja na tutejszym rynku nieruchomości sprawia, że mieszkania na sprzedaż w Warszawie dopasowane są do potrzeb przyszłych właścicieli. Oferta na rynku pierwotnym i wtórnym jest bardzo zróżnicowana, dzięki czemu każdy znajdzie tu mieszkanie dopasowane do swoich potrzeb.

  Warszawa jest podzielona administracyjnie na 18 dzielnic. Najgęściej zaludnioną jest Ochota, najrzadziej - Wawer. Zarówno lewobrzeżna, jak i prawobrzeżna część miasta jest bardzo dobrze skomunikowana. Dzięki temu bez trudu dostaniemy się do nawet najodleglejszych zakątków stolicy i pobliskich miejscowości (Ząbki, Łomianki czy Piaseczno).

  Warszawa jest miastem, w którym historyczna zabudowa harmonizuje z nowoczesną architekturą. Lewa strona Wisły to administracyjne, biznesowe i historyczne centrum miasta. Spacerując Traktem Królewskim można podziwiać rezydencje polskich władców a odwiedzając Stare Miasto - poczuć specyficzny klimat serca Warszawy. Dzielnice zlokalizowane na prawym brzegu (Białołęka, Rembertów, Wesoła) przyciągają zielenią oraz niepowtarzalnym klimatem (Saska Kępa).

  Rynek wtórny czy pierwotny?

  Wybrać mieszkanie z rynku wtórnego czy pierwotnego? Mieszkania od dewelopera w stolicy to osiedla posiadające szereg udogodnień - miejsca postojowe, całodobowy monitoring, windy. Duży popyt na nieruchomości sprawia, że mieszkania z rynku pierwotnego w Warszawie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i wyprzedają się już na pierwszych etapach budowy. Rynek wtórny oferuje za to szerszy wybór lokalizacji.

  Największy wybór mieszkań w Warszawie znajdziemy na Woli, Mokotowie, Targówku i Żoliborzu. To dzielnice, które cieszą się największą popularnością wśród kupujących. Większość nowych mieszkań dostępnych na warszawskim rynku nieruchomości to mieszkania dwu lub trzypokojowe, o powierzchni między 50 a 80 metrów kwadratowych.

  Najmniejsze mieszkania powstają w Rembertowie – średnio 49 metrów kwadratowych, a największe na Wilanowie (88 m2). Najdrożej za mieszkanie zapłacimy w Śródmieściu, na Mokotowie i Wilanowie, najtaniej - w Rembertowie, Wesołej, Wawrze i na Białołęce. Jeśli cena jest dla nas kluczowym czynnikiem warto rozważyć poszukiwanie mieszkania pod Warszawą.

  Mieszkania Warszawa - oferty

  W Warszawie dostępne jest 3 314 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 13 m2 do 1892 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Warszawie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 807 kawalerek na sprzedaż;
  • 3 277 2-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 3 489 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 1 202 4-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 175 5-pokojowych i więcej mieszkań na sprzedaż.
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Warszawie z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 704 mieszkania na sprzedaż z ogródkiem;
  • 3 176 mieszkań na sprzedaż z balkonem;
  • 326 mieszkań na sprzedaż z tarasem.

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Warszawa”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Warszawa.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Warszawie? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Warszawa

  Interesuje Cię rynek wtórny? Warszawa oferuje 2 588 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 13 m2 do 1892 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Warszawie to 63 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Warszawa bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Warszawie, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Warszawa - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Warszawa oferuje 6 362 nowych mieszkania w 155 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Warszawa czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Warszawie to 57 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 15 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 244 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Warszawie.

  Ceny mieszkań w Warszawie

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Warszawie? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Warszawa", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Warszawie to 17 160 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Warszawie to 11 073 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Warszawie to z kolei wydatek średnio 16 765 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Warszawie? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Warszawie", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Warszawie (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 18 000 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Warszawie wynosi 47 080 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Warszawie należy zapłacić 6 368 440 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 43 710 zł/m2.

  Tanie mieszkania Warszawa. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Warszawa bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Warszawie to wydatek 305 000 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 9 119 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 360 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 4 000 zł/m2.

  Tanie mieszkania Warszawa? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  Polecane lokalizacje

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: