AdReM Nieruchomości background image
AdReM Nieruchomości logo

AdReM Nieruchomości Warszawa

O nas


AdRem Nieruchomości to biuro zlokalizowane w Warszawie przy ulicy Bukowińskiej 24a/34. Zajmuje się przede wszystkim mieszkaniami, domami oraz działkami zlokalizowanymi w stolicy oraz pobliskich miejscowościach, a także na obszarze województwa podlaskiego i łódzkiego. To biuro nieruchomości ogromny nacisk kładzie na indywidualne podejście do każdego klienta, a także na dopasowanie oferty do konkretnych potrzeb. Pozwala to świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Ogromne doświadczenie zdobyte przez lata w tej branży sprawia, że AdRem Nieruchomości jest w stanie odpowiadać na zmieniające się trendy oraz oczekiwania swoich klientów. Zespół tej agencji złożony jest wyłącznie z najlepszych specjalistów w tej dziedzinie, które służą pomocą na każdym etapie zakupu lub sprzedaży nieruchomości. Eksperci odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania, a także rozwieją wszelkie wątpliwości. Zapewniają sprawne oraz rzetelne przeprowadzenie transakcji kupna oraz sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości.

AdReM Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Warszawa przy Bukowińska 24A/34.

Obszar działania

AdReM Nieruchomości działa na terenie województw: podlaskiego, mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego, świętokrzyskiego, śląskiego, kujawsko-pomorskiego, lubelskiego, małopolskiego, wielkopolskiego, łódzkiego.

Oferta agencji

AdReM Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 44 mieszkania na sprzedaż w cenach od 100 000 zł do 2 199 000 zł.
  • 3 mieszkania na wynajem w cenach od 1 500 zł do 2 000 zł.
  • 126 domów na sprzedaż w cenach od 99 000 zł do 5 999 000 zł.
  • 1 dom na wynajem w cenie 4 200 zł.
  • 684 działki na sprzedaż w cenach od 18 500 zł do 18 816 450 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji AdReM Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

858

Liczba ofert

4

Ofert na wynajem

854

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Działka wilcza wólka 3,02 ha.
i
Sprzedam działkę Warszawa i okolice o powierzchni 30200 mkw. Cena działki - 6 040 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją AdReM Nieruchomości.
Działka zarzeczany
i
Sprzedam działkę białostocki o powierzchni 1428 mkw. Cena działki - 145 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją AdReM Nieruchomości.
Siedlisko nad rzeką bug m. rażny
i
Sprzedam działkę węgrowski o powierzchni 24000 mkw. Cena działki - 300 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją AdReM Nieruchomości.
Działka budowlana iwanówka
i
Sprzedam działkę białostocki o powierzchni 1800 mkw. Cena działki - 216 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją AdReM Nieruchomości.
Idealne miejsce do zamieszkania i wypoczynku .
i
Sprzedam działkę Warszawa i okolice o powierzchni 2654 mkw. Cena działki - 490 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją AdReM Nieruchomości.
Fajne mieszkanie do wprowadzenia
i

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż ul. Polowa
Łomża

2 pokoje 42,80 m2
310 000
7 242 /m2
Sprzedam mieszkanie Łomża o powierzchni 42,80 mkw. Rok budowy: 2005. Cena - 310 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją AdReM Nieruchomości.
---działka w głoskowie blisko szkoły---
i
Sprzedam działkę piaseczyński, Głosków o powierzchni 1054 mkw. Cena działki - 350 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją AdReM Nieruchomości.
Działki w super lokalizacji bielsk podlaski
i
Sprzedam działkę Bielsk Podlaski o powierzchni 860 mkw. Cena działki - 108 360 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją AdReM Nieruchomości.
Działki budowlana gm. narewka
i
Sprzedam działkę hajnowski o powierzchni 3500 mkw. Cena działki - 190 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją AdReM Nieruchomości.
Premium dom eco kamionka
i

Dom 6 pokojowy na sprzedaż
powiat białostocki

6 pokoi 416 m2
1 090 000
2 620 /m2
Sprzedam dom białostocki o powierzchni 416 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1500 mkw. Cena - 1 090 000 zł. Dom z poddaszem ma 6 pokoi, 2 łazienki. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją AdReM Nieruchomości.
Atrakcyjna działka w porosłach
i
Sprzedam działkę białostocki, Porosły-Kolonia o powierzchni 2704 mkw. Cena działki - 769 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją AdReM Nieruchomości.
Działka budowlana w olmontach!
i
Sprzedam działkę białostocki, Olmonty o powierzchni 1100 mkw. Cena działki - 340 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją AdReM Nieruchomości.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Teresa Siwek

Teresa Siwek

Beata Nerkowska

Beata Nerkowska

Agata Podbielska

Agata Podbielska

AdReM Nieruchomości Białystok

AdReM Nieruchomości Białystok

Tomasz  Walczak

Tomasz Walczak

AdReM Konstancin

AdReM Konstancin

Magdalena Paczucha

Magdalena Paczucha

Teresa Muśko

Teresa Muśko

Iwona Piłat

Iwona Piłat

Justyna Grudzień

Justyna Grudzień

Barbara Uścinowicz

Barbara Uścinowicz

Dorota Kubicka

Dorota Kubicka

Maciej Witecki

Maciej Witecki

Elżbieta Bartosiak

Elżbieta Bartosiak

Kontakt z agencją


AdReM Nieruchomości

AdReM Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: