Agdom Nieruchomości background image
Agdom Nieruchomości logo

Agdom Nieruchomości Włocławek

O nas


Agdom Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Włocławek przy Przedmiejska 20.

Obszar działania

Agdom Nieruchomości działa na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Oferta agencji

Agdom Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 36 mieszkań na sprzedaż w cenach od 118 000 zł do 415 000 zł.
  • 2 mieszkania na wynajem w cenach od 800 zł do 1 200 zł.
  • 16 domów na sprzedaż w cenach od 220 000 zł do 1 200 000 zł.
  • 2 działki na sprzedaż w cenach od 70 000 zł do 124 800 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Agdom Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

56

Liczba ofert

2

Ofert na wynajem

54

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam mieszkanie Włocławek o powierzchni 58 mkw. Cena - 260 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Agdom Nieruchomości.
Sprzedam dom Włocławek o powierzchni 133 mkw. Powierzchnia działki wynosi 915 mkw. Cena - 330 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 4 pokoje. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Agdom Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Włocławek o powierzchni 49 mkw. Cena - 249 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Agdom Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Włocławek o powierzchni 51 mkw. Cena - 230 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Agdom Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Włocławek o powierzchni 48,20 mkw. Cena - 275 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Agdom Nieruchomości.
Sprzedam dom Kowal o powierzchni 130 mkw. Powierzchnia działki wynosi 42345 mkw. Cena - 450 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 4 pokoje. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Agdom Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Włocławek o powierzchni 40,30 mkw. Cena - 210 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Agdom Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Włocławek o powierzchni 48 mkw. Cena - 220 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Agdom Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Włocławek o powierzchni 58 mkw. Cena - 313 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Agdom Nieruchomości.
Sprzedam dom Kowal o powierzchni 123 mkw. Powierzchnia działki wynosi 422 mkw. Cena - 799 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 6 pokoi. Do domu przynależy balkon, taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Agdom Nieruchomości.
Sprzedam dom włocławski o powierzchni 51,03 mkw. Powierzchnia działki wynosi 500 mkw. Cena - 369 700 zł. Dom bez poddasza ma 3 pokoje. Do domu przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Agdom Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Włocławek o powierzchni 71 mkw. Cena - 399 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Agdom Nieruchomości.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Agnieszka Szarwas

Agnieszka Szarwas

Kontakt z agencją


Agdom Nieruchomości

Agdom Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: