Agencja Nieruchomości Dommar background image
Agencja Nieruchomości Dommar logo

Agencja Nieruchomości Dommar Gliwicach i Tarnowskich Górach

O nas


Naszym klientom zapewniamy :

 • gwarancje bezpieczeństwa transakcji ( wieloletnie doświadczenie , polisa ubezpieczeniowa na kwotę 1 100 000,00 zł  , profesjonalne  licencje pośrednika )
 • indywidualne podejście
 • bezpłatny przyjazd na telefon w celu dokonania oględzin nieruchomości
 • obsługę formalno – prawną , kredytową
 • pomoc w załatwieniu wszelkich niezbędnych czynności związanych z transakcjami ( sprawy sądowe , notarialne , spadkowe , skarbowe , )
 • ochronę danych osobowych
 • profesjonalizm , odpowiedzialność , lojalność , dyskrecję ,
 • pełną obsługę przed i po transakcji ( protokoły zdawczo- odbiorcze , umowy z dostawcami mediów , kontakt ze Spółdzielniami Mieszkaniowymi , Zarządcami , Wspólnotami , Administracjami )
 • korzystny dobór kredytu przy współpracy z bankami : PKO S.A. , PEKAO BP S.A. , ING Bank Śląski , Bank Przemysłowo-Handlowy PBK S.A. , Bank Millennium , Bank Zachodni WBK S.A. , Lukas Bank , Bank Spółdzielczy , Bank Gospodarki Żywnościowej , GETIN Bank S.A.  , Kredyt Bank, mBank, MultiBank , GE Money Bank , Polbank EFG, Santander Consumer Bank, i inne

Nasi pracownicy - specjaliści do spraw obrotu nieruchomościami :

Nad państwa ofertami fachowo i skutecznie pracują codziennie w Gliwicach i w oddziale w Tarnowskich Górach doświadczeni , odpowiedzialni specjaliści , którzy dostępni są w godzinach pracy biura przy telefonach stacjonarnych , natomiast w terenie i po godzinach pracy biur kontakt z nimi znajdziecie Państwo pod ich numerami telefonów komórkowych . Wszyscy nasi agenci są mobilni , dowiozą Państwa na oględziny bądź wizje wskazanych nieruchomości , a po przeprowadzonej transakcji zawiozą do notariusza oraz w miejsca gdzie dokonacie Państwo rozliczenia swoich nieruchomości ; podpiszecie nowe umowy na dostawę mediów lub rozliczycie ich zużycie , opłacicie podatki , dokonacie rozliczeń w wspólnocie czy Spółdzielni Mieszkaniowej itd. .

Agencja Nieruchomości Dommar to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Gliwicach i Tarnowskich Górach.

Obszar działania

Agencja Nieruchomości Dommar działa na terenie województw: śląskiego, Śląskiego.

Oferta agencji

Agencja Nieruchomości Dommar posiada w swojej ofercie:

 • 13 mieszkań na sprzedaż w cenach od 145 000 zł do 350 000 zł.
 • 15 domów na sprzedaż w cenach od 199 000 zł do 1 700 000 zł.
 • 1 działka na sprzedaż w cenie 280 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Agencja Nieruchomości Dommar na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

29

Liczba ofert

29

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam dom Gliwice o powierzchni 180 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1056 mkw. Rok budowy: 1934. Cena - 645 000 zł. Dom bez poddasza ma 7 pokoi, ogrzewanie: ekogroszek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Agencja Nieruchomości Dommar.
Sprzedam mieszkanie Gliwice o powierzchni 55 mkw. Cena - 345 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Agencja Nieruchomości Dommar.
Sprzedam mieszkanie Piekary Śląskie o powierzchni 51,80 mkw. Cena - 210 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Agencja Nieruchomości Dommar.
Sprzedam mieszkanie Bytom o powierzchni 97,41 mkw. Cena - 235 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Agencja Nieruchomości Dommar.
Sprzedam mieszkanie Zabrze o powierzchni 43,17 mkw. Rok budowy: 1950. Cena - 230 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Agencja Nieruchomości Dommar.
Sprzedam dom będziński o powierzchni 288,85 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1146 mkw. Rok budowy: 2006. Cena - 1 200 000 zł. Dom bez poddasza ma 7 pokoi, ogrzewanie: własne gazowe - kocioł 2-funkcyjny. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Agencja Nieruchomości Dommar.
Sprzedam mieszkanie Bytom o powierzchni 45,46 mkw. Cena - 205 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Agencja Nieruchomości Dommar.
Sprzedam mieszkanie Zabrze o powierzchni 50,25 mkw. Cena - 175 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Agencja Nieruchomości Dommar.
Sprzedam dom tarnogórski o powierzchni 200 mkw. Powierzchnia działki wynosi 354 mkw. Cena - 650 000 zł. Dom bez poddasza ma 5 pokoi, ogrzewanie: ekogroszek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Agencja Nieruchomości Dommar.
Sprzedam mieszkanie Bytom o powierzchni 43,37 mkw. Cena - 225 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 8 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Agencja Nieruchomości Dommar.
Sprzedam dom tarnogórski o powierzchni 178 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1474 mkw. Rok budowy: 2014. Cena - 1 350 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 5 pokoi, ogrzewanie: pompa ciepła. Do domu przynależy balkon, taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Agencja Nieruchomości Dommar.
Sprzedam dom Gliwice o powierzchni 266,50 mkw. Powierzchnia działki wynosi 369 mkw. Rok budowy: 1996. Cena - 800 000 zł. Dom bez poddasza ma 9 pokoi, ogrzewanie: własne gazowe - kocioł 1-funkcyjny. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Agencja Nieruchomości Dommar.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


mgr Daria Sienkiewicz

mgr Daria Sienkiewicz

mgr Bartosz Mariusz Sienkiewicz

mgr Bartosz Mariusz Sienkiewicz

mgr Bartosz Sienkiewicz

mgr Bartosz Sienkiewicz

Andrzej Harwig

Andrzej Harwig

Kontakt z agencją


Agencja Nieruchomości Dommar

Agencja Nieruchomości Dommar

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: