American Home background image
American Home logo

American Home Elbląg

O nas


American Home Biuro Nieruchomości od lat związane jest z rynkiem nieruchomości, obsługując transakcje w Elblągu i okolicy. Ma licencję Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości.

Licencjonowani pośrednicy biura American Home w obrocie nieruchomościami to specjaliści z wieloletnim stażem, którzy weryfikują stan prawny nieruchomości oraz znajdują rozwiązania każdego kłopotu z jej sprzedażą. Pomagają w przejściu całej procedury finansowej związanej z kredytem hipotecznym.

American Home świadczy usługi w zakresie:

• pośrednictwa nieruchomościami,

• weryfikacji stanu prawnego nieruchomości,

• sprzedaży i zakupie nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych,

• wynajmu i dzierżawy obiektów mieszkalnych i komercyjnych,

• wyceny nieruchomości,

• udziału w negocjacjach,

• pośrednictwa w uzyskaniu kredytów hipotecznych,

• doradztwa w zakresie klienta popytowego

Nadrzędnym celem jest jakość pośrednictwa i sprzedaż nieruchomości. Pracownicy biura pomagają przygotować obiekt do sprzedaży. Opracowują wirtualne spacery po nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż i prezentowanie jej podczas połączenia online. Opracowują plan promocji, wraz z wykonaniem materiałów reklamowych.

American Home Biuro Nieruchomości jest jednym z laureatów plebiscytu Orły Nieruchomości 2021. Biuro obsługuje indywidualnych klientów budynków mieszkalnych oraz partnerów biznesowych, chcących kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość komercyjną.

American Home to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Elbląg przy Stanisława Wyspiańskiego 3/1.

Obszar działania

American Home działa na terenie województw: warmińsko-mazurskiego, pomorskiego.

Oferta agencji

American Home posiada w swojej ofercie:

  • 29 mieszkań na sprzedaż w cenach od 185 000 zł do 789 000 zł.
  • 4 mieszkania na wynajem w cenach od 1 700 zł do 2 500 zł.
  • 8 domów na sprzedaż w cenach od 250 000 zł do 1 925 000 zł.
  • 18 działek na sprzedaż w cenach od 75 000 zł do 5 400 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji American Home na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

59

Liczba ofert

4

Ofert na wynajem

55

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam mieszkanie Elbląg o powierzchni 44,10 mkw. Rok budowy: 1941. Cena - 305 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją American Home.
Sprzedam dom elbląski o powierzchni 332,50 mkw. Powierzchnia działki wynosi 4570 mkw. Rok budowy: 2015. Cena - 1 925 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 10 pokoi, 9 łazienek, ogrzewanie: węglowe. Do domu przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją American Home.
Sprzedam działkę elbląski o powierzchni 15763 mkw. Cena działki - 120 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją American Home.
Sprzedam działkę elbląski o powierzchni 1053 mkw. Cena działki - 75 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją American Home.
Sprzedam dom sztumski o powierzchni 108,20 mkw. Powierzchnia działki wynosi 700 mkw. Rok budowy: 2018. Cena - 699 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 4 pokoje, 1 łazienkę, ogrzewanie: pompa ciepła. Do domu przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją American Home.
Sprzedam mieszkanie Elbląg o powierzchni 81,20 mkw. Rok budowy: 1878. Cena - 495 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją American Home.
Sprzedam mieszkanie Elbląg o powierzchni 35,66 mkw. Rok budowy: 1971. Cena - 238 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją American Home.
Sprzedam mieszkanie Elbląg o powierzchni 49,77 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 398 160 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją American Home.
Sprzedam działkę elbląski o powierzchni 1863 mkw. Cena działki - 126 684 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją American Home.
Sprzedam mieszkanie Elbląg o powierzchni 106,48 mkw. Rok budowy: 1935. Cena - 449 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją American Home.
Sprzedam działkę elbląski o powierzchni 2838 mkw. Cena działki - 255 420 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją American Home.
Sprzedam działkę Krynica Morska o powierzchni 516 mkw. Cena działki - 774 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją American Home.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Łukasz Szulc

Łukasz Szulc

Barbara Grzyb

Barbara Grzyb

Katarzyna Łukaszewska

Katarzyna Łukaszewska

Patrycja Malecka

Patrycja Malecka

Marlena Ziółkowska

Marlena Ziółkowska

Kontakt z agencją


American Home

American Home

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: