ANWIP Nieruchomości background image
ANWIP Nieruchomości logo

ANWIP Nieruchomości Piotrków Trybunalski

O nas


ANWIP jest szybko rozwijającą się firmą składającą się z czterech działów: Pośrednictwo, Zarządzanie nieruchomościami, Rachunkowość i Kredyty, działającą na podstawie wydanych przez Ministerstwo Infrastruktury licencji zawodowych Zarządcy Nieruchomości nr 17144 oraz Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 13630 oraz w oparciu o ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Należymy do Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości i Polskiego Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomości oraz Polskiego Stowarzyszenia Zarządców i Pośredników Nieruchomości w Łodzi.

W dziale Pośrednictwo w biurze obrotu nieruchomościami ANWIP świadczymy usługi w zakresie pośrednictwa nieruchomościami: kupna, sprzedaży, zamiany, wynajmu i najmu domów, kamienic, mieszkań, biur, magazynów, hal produkcyjnych, lokali handlowych i usługowych, działek, nieruchomości gruntowych, rolnych i inwestycyjnych na terenie całego kraju a w szczególności województwa łódzkiego.

W dziale Zarządzanie nieruchomościami zajmujemy się zarządzaniem oraz administrowaniem kamienicami czynszowymi, wspólnotami mieszkaniowymi i obiektami komercyjnymi na terenie województwa łódzkiego a w szczególności Piotrkowa Trybunalskiego, Bełchatowa i Pabianic.

W dziale Rachunkowość zajmujemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych, przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów, obsługą kadrową i płacową.

W dziale Kredyty oferujemy pomoc w uzyskiwaniu korzystnych kredytów mieszkaniowych.

Najlepszą rekomendacją dla naszej firmy są zadowoleni klienci, których nieruchomościami zarządzamy i prowadzimy administracje oraz którzy za naszym pośrednictwem przeprowadzili udane transakcje.

Dzięki naszemu indywidualnemu podejściu do klientów oszczędzasz swój czas i pieniądze.

Zapraszamy do skorzystania z usług biura ANWIP.

 

 

ANWIP Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Piotrków Trybunalski przy Wojska Polskiego 40.

Obszar działania

ANWIP Nieruchomości działa na terenie województwa łódzkiego.

Oferta agencji

ANWIP Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 1 mieszkanie na sprzedaż w cenie 130 000 zł.
  • 2 mieszkania na wynajem w cenach od 1 300 zł do 1 600 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji ANWIP Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

3

Liczba ofert

2

Ofert na wynajem

1

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Wynajmę mieszkanie Piotrków Trybunalski o powierzchni 50 mkw. Cena - 1 300 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją ANWIP Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Piotrków Trybunalski o powierzchni 117 mkw. Rok budowy: 1950. Cena - 130 000 zł. Mieszkanie ma 6 pokoi. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ANWIP Nieruchomości.
Wynajmę mieszkanie Piotrków Trybunalski o powierzchni 70 mkw. Cena - 1 600 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją ANWIP Nieruchomości.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Piotr

Piotr

Kontakt z agencją


ANWIP Nieruchomości

ANWIP Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: