O nas


Apartner działa na rynku obrotu nieruchomościami oraz doradztwa finansowego od 2011 roku. W latach 2011-2014 usługi realizowane były pod marką największej sieci biur w Polsce.

Ze względu na szybki rozwój pod koniec 2014 roku, właściciele firmy podjęli decyzję o stworzeniu własnej marki symbolizującej nową jakość na rynku.

Od 1 stycznia 2015 roku usługi świadczone są pod marką APARTNER.

Zespół tworzą skuteczni Doradcy posiadający wieloletnie doświadczenie na rynku. W pracy korzystają z szerokiego wachlarza ofert mieszkań, domów, lokali użytkowych oraz działek przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

Proces obsługi klienta wspierają doradcy kredytowi posiadający dostęp do ofert najważniejszych instytucji finansowych w kraju.

Wszystkie transakcje przeprowadzane są kompleksowo uwzględniając usługi pośrednictwa oraz bezpłatne doradztwo kredytowe.

Obsługujemy osoby fizyczne, prawne, krajowe i zagraniczne.

Bezpieczeństwo naszych klientów jest naszym priorytetem. Każda transakcji objęta jest ubezpieczeniem OC (polisa nr 1021941340) a Doradcy APARTNER nadzorowani są przez licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami posiadającego również świadectwo nadania licencji przez Polską Federację Rynku Nieruchomości.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

APARTNER to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Łódź przy Kilińskiego 185 lok. 20. W szeregach APARTNER pracuje 7 pośredników nieruchomości.

Obszar działania

APARTNER działa na terenie województwa łódzkiego.

Oferta agencji

APARTNER posiada w swojej ofercie:

  • 45 mieszkań na sprzedaż w cenach od 85 000 zł do 1 290 000 zł.
  • 5 mieszkań na wynajem w cenach od 2 500 zł do 6 500 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji APARTNER na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

Czytaj więcej
50

Liczba ofert

5

Ofert na wynajem

45

Ofert na sprzedaż

7

Liczba naszych agentów

Aktualne oferty agencji


Nasz zespół


Kontakt z agencją


APARTNER

APARTNER

Administratorem danych jest Property Group Sp.z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Akceptuję regulamin portalu

Znajdź i zamieszkaj

GetHome to pierwszy w Polsce portal z ofertami nieruchomości na sprzedaż i wynajem, który zapewnia maksymalną przejrzystość dla użytkownika – z dokładną lokalizacją, bez duplikatów ofert i reklam! Portal prezentuje ogłoszenia sprzedaży i wynajmu mieszkań oraz domów z rynku pierwotnego oraz wtórnego dając internautom bezpośredni kontakt do osób odpowiedzialnych za konkretne oferty.

W GetHome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta prezentuje bezpośredni kontakt do firm i osób odpowiedzialnych za daną sprzedaż. Oferty w portalu są zgrupowane w jednym widoku, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nie stracisz czasu natykając się wielokrotnie na tę samą nieruchomość. To jednak nie koniec! W GetHome.pl każde z mieszkań i domów ma swoje miejsce na mapie, dzięki czemu szybko sprawdzisz czy interesująca Cię nieruchomość odpowiada Ci pod kątem lokalizacji.

Wykorzystujemy pliki cookies zgodnie z polityką opisaną w regulaminie.

Jesteś pośrednikiem nieruchomości? Zapraszamy do współpracy