APTS Lublin background image
APTS Lublin logo

APTS Lublin Lublin

O nas


APTS Lublin to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Lublin przy Krakowskie Przedmieście 74/6.

Obszar działania

APTS Lublin działa na terenie województwa lubelskiego.

Oferta agencji

APTS Lublin posiada w swojej ofercie:

  • 2 mieszkania na sprzedaż w cenach od 449 000 zł do 495 000 zł.
  • 4 mieszkania na wynajem w cenach od 2 400 zł do 5 500 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji APTS Lublin na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

6

Liczba ofert

4

Ofert na wynajem

2

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Wynajmę mieszkanie Lublin o powierzchni 104 mkw. Cena - 5 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją APTS Lublin.
Sprzedam mieszkanie Lublin o powierzchni 70,62 mkw. Cena - 495 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją APTS Lublin.
Wynajmę mieszkanie Lublin o powierzchni 60 mkw. Cena - 3 100 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 4 pokoje. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją APTS Lublin.
Sprzedam mieszkanie okolice Lublina o powierzchni 50,76 mkw. Cena - 449 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją APTS Lublin.
Wynajmę mieszkanie Lublin o powierzchni 39 mkw. Rok budowy: 2018. Cena - 2 400 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją APTS Lublin.
Wynajmę mieszkanie Lublin o powierzchni 106 mkw. Rok budowy: 2018. Cena - 5 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją APTS Lublin.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Apts Lublin

Apts Lublin

Kontakt z agencją


APTS Lublin

APTS Lublin

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: