ARCHITEKT I NIERUCHOMOŚCI POINT Maria Mogiłko background image
ARCHITEKT I NIERUCHOMOŚCI POINT Maria Mogiłko logo

ARCHITEKT I NIERUCHOMOŚCI POINT Maria Mogiłko Warszawa

O nas


 


AiN POINT to profesjonalne przedsiębiorstwo zajmujące się przede wszystkim pośrednictwem w obrocie oraz wycenami nieruchomości, a także fachowym doradztwem czy audytami. Firma należy do mgr inż. architekt Marii Mogiłko, która ma długoletnie doświadczenie oraz szerokie kwalifikacje w sprawach związanych z architekturą i obrotem nieruchomościami. Maria Mogiłko współpracuje ze specjalistami branż pokrewnych takich jak geodeci, projektanci wnętrz, firmy remontowo-budowlane, a także innymi agencjami nieruchomości, Warszawa, gdzie firma ma swoją siedzibę, ma bowiem wysokie zapotrzebowanie na usługi tego typu.

Maria Mogiłko świadczy usługi takie jak pośrednictwo w sprzedaży i kupnie nieruchomości, a także ich wynajmu z wykonaniem niemal wszystkich spraw formalnych. Oferuje także fachowe doradztwo i konsulting oraz kompleksową obsługę transakcji.

AiN POINT to profesjonalne i sprawdzone, a także wychodzące naprzeciw wymaganiom swoich klientów, biuro nieruchomości. Warszawa stanowi główny obszar jego działalności, jest to także teren, gdzie firma zyskała już duże zaufanie i zainteresowanie klientów szukających kompleksowej obsługi jaką daje biuro nieruchomości. Kwalifikacje oraz wysokie doświadczenie, pozwalają świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Maria Mogiłko, właścicielka firmy AiN POINT od 1998 roku, pełni funkcję biegłego sądowego z zakresu architektury i szacowania nieruchomości. Wszystkie te czynniki sprawiają, że firma AiN POINT wyróżnia się na konkurencyjnym rynku tworzonym przez agencje nieruchomości. Warszawa jest miastem, w którym wciąż rośnie zapotrzebowanie na usługi deweloperskie, a AiN POINT także wychodzi naprzeciw tym potrzebom.

ARCHITEKT I NIERUCHOMOŚCI POINT Maria Mogiłko to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Warszawa przy Zwycięzców 43 lok. 3.

Oferta agencji

W tej chwili agencja ARCHITEKT I NIERUCHOMOŚCI POINT Maria Mogiłko nie prezentuje swoich ofert na Gethome.

6

Liczba ofert

6

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Działka letniskowa młynarze k. wyszkowa
i
Sprzedam działkę wyszkowski o powierzchni 1250 mkw. Cena działki - 90 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ARCHITEKT I NIERUCHOMOŚCI POINT Maria Mogiłko.
Działka letniskowa młynarze,  bug i fiszor
i
Sprzedam działkę wyszkowski o powierzchni 750 mkw. Cena działki - 50 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ARCHITEKT I NIERUCHOMOŚCI POINT Maria Mogiłko.
Udział w działce budowlanej gdynie karwiny
i
Sprzedam działkę Gdynia, Karwiny o powierzchni 433 mkw. Cena działki - 250 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ARCHITEKT I NIERUCHOMOŚCI POINT Maria Mogiłko.
Działka do zagospodarowania młynarze k. wyszkowa
i
Sprzedam działkę wyszkowski o powierzchni 4533 mkw. Cena działki - 135 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ARCHITEKT I NIERUCHOMOŚCI POINT Maria Mogiłko.
Rezerwacja  teren inwestycyjny, 7 min do suntago
i
Sprzedam działkę żyrardowski o powierzchni 105688 mkw. Cena działki - 1 050 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ARCHITEKT I NIERUCHOMOŚCI POINT Maria Mogiłko.
Kształtna działka budowlana - leśna pod osieckiem
i
Sprzedam działkę otwocki o powierzchni 1156 mkw. Cena działki - 72 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ARCHITEKT I NIERUCHOMOŚCI POINT Maria Mogiłko.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Maria Mogiłko

Maria Mogiłko

Kontakt z agencją


ARCHITEKT I NIERUCHOMOŚCI POINT Maria Mogiłko

ARCHITEKT I NIERUCHOMOŚCI POINT Maria Mogiłko

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: