ARDOM background image
ARDOM logo

ARDOM Leszno

O nas


Ardom to biuro nieruchomości oferujące profesjonalną obsługę na każdym etapie transakcji. Firma zajmuje się wyszukiwaniem najlepszych ofert dla swoich klientów, a także prezentacją domów, mieszkań czy gruntów. Agencja skupia się zwłaszcza na nieruchomościach zlokalizowanych w Lesznie, gdzie znajduje się siedziba przedsiębiorstwa. W swojej ofercie ma obiekty nowe, prosto od dewelopera, a także te z drugiej ręki.

Ardom skupia się na następujących typach nieruchomości:

• domy,

• mieszkania,

• działki,

• lokale.

Agencja Ardom współpracuje m.in. z deweloperami, promując najnowsze inwestycje na terenie całej Polski. To nie tylko nieruchomości znajdujące się w Lesznie i okolicach, lecz także np. w Poznaniu. Firma promuje oferty na swojej stronie oraz ogólnodostępnych portalach ogłoszeniowych. Zajmuje się prezentacją nieruchomości potencjalnym nabywcom. Agencja wyszukuje również odpowiednie obiekty i grunty na zlecenie klienta, wyręczając go z konieczności samodzielnego sprawdzania propozycji dostępnych na rynku.

Firma współpracuje z osobami indywidualnymi i przedsiębiorcami. Ardom uczestniczy w transakcjach kupna-sprzedaży oraz wynajmu. Pomaga zorganizować wymagane dokumenty oraz dopełnić niezbędne formalności. Specjaliści uczestniczą na każdym etapie transakcji, wspierając obie strony. Przedsiębiorstwo współpracuje z wieloma znanymi firmami – klubami sportowymi, sklepami internetowymi i producentami fotowoltaiki.

ARDOM to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Leszno przy Austriacka 4/21.

Obszar działania

ARDOM działa na terenie województw: wielkopolskiego, lubuskiego.

Oferta agencji

ARDOM posiada w swojej ofercie:

  • 9 mieszkań na sprzedaż w cenach od 219 000 zł do 670 565 zł.
  • 4 domy na sprzedaż w cenach od 680 000 zł do 850 000 zł.
  • 2 działki na sprzedaż w cenach od 59 000 zł do 1 250 200 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji ARDOM na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

15

Liczba ofert

15

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam mieszkanie leszczyński o powierzchni 23 mkw. Cena - 219 000 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ARDOM.
Sprzedam mieszkanie Krotoszyn o powierzchni 48,22 mkw. Rok budowy: 1900. Cena - 259 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ARDOM.
Sprzedam mieszkanie Poznań, Grunwald, Junikowo o powierzchni 41,56 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 519 500 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ARDOM.
Sprzedam dom Leszno o powierzchni 128 mkw. Powierzchnia działki wynosi 472 mkw. Rok budowy: 1970. Cena - 799 000 zł. Dom 2 piętrowy bez poddasza ma 5 pokoi, 2 łazienki, ogrzewanie: co. z własnej kotłowni. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ARDOM.
Sprzedam mieszkanie Leszno o powierzchni 35,87 mkw. Rok budowy: 1900. Cena - 249 000 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ARDOM.
Sprzedam działkę Leszno o powierzchni 455 mkw. Cena działki - 59 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ARDOM.
Sprzedam działkę leszczyński o powierzchni 6580 mkw. Cena działki - 1 250 200 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ARDOM.
Sprzedam dom Leszno o powierzchni 110 mkw. Powierzchnia działki wynosi 212 mkw. Rok budowy: 1972. Cena - 680 000 zł. Dom bez poddasza ma 5 pokoi, ogrzewanie: gazowe. Do domu przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ARDOM.
Sprzedam mieszkanie Leszno o powierzchni 40 mkw. Rok budowy: 2020. Cena - 546 000 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ARDOM.
Sprzedam dom Wschowa o powierzchni 226,94 mkw. Powierzchnia działki wynosi 663 mkw. Rok budowy: 1983. Cena - 850 000 zł. Dom bez poddasza ma 4 pokoje, 2 łazienki, ogrzewanie: gazowe. Do domu przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ARDOM.
Sprzedam mieszkanie Poznań, Grunwald, Junikowo o powierzchni 58,31 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 670 565 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ARDOM.
Sprzedam mieszkanie Leszno o powierzchni 96,77 mkw. Rok budowy: 2024. Cena - 459 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ARDOM.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Anna Kozar

Anna Kozar

Kontakt z agencją


ARDOM

ARDOM

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: