O nas


Założona ponad 23 lata temu ARKA Nieruchomości jest jedną z bardziej prężnych agencji na Pomorzu Zachodnim zajmującą się obrotem nieruchomościami.

Oferty mieszkań, domów, działek, lokali usługowych i obiektów przemysłowych to kilkadziesiąt tysięcy propozycji z naszego biura i  z górą 70 firm współpracujących.

Wieloletnie doświadczenie pomaga przeprowadzić klienta przez skomplikowane meandry procesu sprzedaży i kupna nieruchomości od momentu okazania aż do złożenia podpisu w Kancelarii Notarialnej.

Atrakcyjność ofert znajdujących się w naszej bazie danych jest wynikiem stałego monitorowania i analizowania rynku nieruchomości pod kątem potrzeb naszych Klientów.

Już nie musisz przeglądać niezliczonej ilości stron www,  nasza baza to przegląd większości ofert wystawionych do sprzedaży lub wynajmu na terenie naszego miasta i okolic.

ARKA Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Szczecin przy Al. Piastów 64/3. W szeregach ARKA Nieruchomości pracuje 4 pośredników nieruchomości.

Obszar działania

ARKA Nieruchomości działa na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Oferta agencji

ARKA Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 23 mieszkania na sprzedaż w cenach od 176 000 zł do 1 110 000 zł.
  • 2 mieszkania na wynajem w cenach od 2 500 zł do 3 500 zł.
  • 5 domów na sprzedaż w cenach od 1 200 000 zł do 4 000 000 zł.
  • 1 dom na wynajem w cenie 2 300 zł.
  • 2 działki na sprzedaż w cenach od 199 000 zł do 329 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji ARKA Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

Czytaj więcej
33

Liczba ofert

3

Ofert na wynajem

30

Ofert na sprzedaż

4

Liczba naszych agentów

Aktualne oferty agencji


Nasz zespół


Kontakt z agencją


ARKA Nieruchomości

ARKA Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp.z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Akceptuję regulamin portalu

Znajdź i zamieszkaj

GetHome to pierwszy w Polsce portal z ofertami nieruchomości na sprzedaż i wynajem, który zapewnia maksymalną przejrzystość dla użytkownika – z dokładną lokalizacją, bez duplikatów ofert i reklam! Portal prezentuje ogłoszenia sprzedaży i wynajmu mieszkań oraz domów z rynku pierwotnego oraz wtórnego dając internautom bezpośredni kontakt do osób odpowiedzialnych za konkretne oferty.

W GetHome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta prezentuje bezpośredni kontakt do firm i osób odpowiedzialnych za daną sprzedaż. Oferty w portalu są zgrupowane w jednym widoku, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nie stracisz czasu natykając się wielokrotnie na tę samą nieruchomość. To jednak nie koniec! W GetHome.pl każde z mieszkań i domów ma swoje miejsce na mapie, dzięki czemu szybko sprawdzisz czy interesująca Cię nieruchomość odpowiada Ci pod kątem lokalizacji.

Wykorzystujemy pliki cookies zgodnie z polityką opisaną w regulaminie.

Jesteś pośrednikiem nieruchomości? Zapraszamy do współpracy