ARThaus Nieruchomości background image
ARThaus Nieruchomości logo

ARThaus Nieruchomości Toruń

O nas


" Lata doświadczenia, niezawodność, profesjonalna kadra od lat.

Tacy jesteśmy i zawsze będziemy."

 

Potrzebujesz nowego lokum, a nie masz czasu na poszukiwania?

Przyjdź do nas, a znajdziemy - Twoje nowe miejsce na Ziemi, nieruchomość pod inwestycję, działkę rekreacyjną.

Przygotujemy rzetelną wycenę i skonstruujemy profesjonalną ofertę sprzedaży Twojej nieruchomości, pomożemy przy kompletowaniu dokumentów potrzebnych do finalizacji zakupu/sprzedaży- przeprowadzimy Cię przez transakcję bezstresowo.

Oferujemy również profesjonalne doradztwo kredytowe.

Funkcjonujemy na rynku nieruchomości już 20 lat.

W swoich zasobach posiadamy ponad 1620 wynajętych nieruchomości, 6200 ofert sprzedaży mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

Zadzwoń, przyjdź, zamieszkaj (56) 657 31 31

 

 

 

 

Oferta kompleksowego zarządzania krótkoterminowym najmem apartamentów

Przygotowanie do wynajmu

 • Sporządzimy audyt przystosowania apartamentu do pełnienia funkcji turystycznych-przygotujemy listę koniecznych przedmiotów i dokonamy ich zakupu w imieniu właściciela;

 • Przeprowadzimy profesjonalną sesje fotograficzną;

 • Przygotujemy wirtualny spacer po apartamencie ;

 • Stworzymy opis apartamentu i atrakcji znajdujących się w okolicy (na potrzeby reklamy apartamentu i Welcome Book’a dla gości);

W ramach działań marketingowych

 • Umieścimy ogłoszenie Twojego apartamentu na portalach pośredniczących w wynajmie oraz stronie internetowej www.arthaus-nieruchomosci.pl;

 • Zadbamy o elastyczne ceny najmu- Twój apartament nigdy nie będzie stał pusty;

 • Działania promocyjne podnoszące skuteczność najmu i potencjalne zyski;

Damy Twoim gościom powód by wracali

 • Zapewnimy pełną obsługę rezerwacji -w tym również rozliczenie;

 • Zaopiekujemy się gośćmi od przywitania,po opiekę w czasie całego pobytu-w razie konieczności nawet 24 godziny na dobę;

 • Zadbamy o utrzymanie czystości i dobrego stanu technicznego apartamentu;

 • W Twoim apartamencie nigdy nie zabraknie drobiazgów zaspakajających gusta wybrednych klientów- specjalny rodzaj kawy? Nie ma sprawy.Francuskie czekoladki? Proszę bardzo.

Informacje na bieżąco

 • Przygotujemy miesięczne zestawienia rezerwacji oraz listy kosztów dodatkowych;

Masz własne rezerwacje dla swoich znajomych?Zajmiemy się nimi;

 • Rozliczymy opłaty za mieszkanie;

 • Pomożemy w ubezpieczeniu apartamentu;

Usługi dodatkowe

 • Możliwość założenia detektorów ruchu;

 • Home Staging – koszt dostosowywany indywidualnie do apartamentu.

Prowizja i opłaty- gwarancja najniższej i najbardziej atrakcyjnej stawki na rynku-30%

ARThaus Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Toruń przy Szeroka 18.

Obszar działania

ARThaus Nieruchomości działa na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Oferta agencji

ARThaus Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

 • 6 mieszkań na sprzedaż w cenach od 545 000 zł do 2 750 000 zł.
 • 4 mieszkania na wynajem w cenach od 1 700 zł do 13 500 zł.
 • 9 domów na sprzedaż w cenach od 329 000 zł do 7 990 003 zł.
 • 1 dom na wynajem w cenie 3 500 zł.
 • 6 działek na sprzedaż w cenach od 70 000 zł do 750 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji ARThaus Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

26

Liczba ofert

5

Ofert na wynajem

21

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam mieszkanie Toruń o powierzchni 79,35 mkw. Cena - 945 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ARThaus Nieruchomości.
Sprzedam dom toruński, Obrowo o powierzchni 211,18 mkw. Powierzchnia działki wynosi 445 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 699 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 4 pokoje, ogrzewanie: pompa ciepła. Do domu przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ARThaus Nieruchomości.
Sprzedam dom toruński o powierzchni 214 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1248 mkw. Rok budowy: 1948. Cena - 329 000 zł. Dom bez poddasza ma 7 pokoi, ogrzewanie: piec węglowy. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ARThaus Nieruchomości.
Wynajmę dom Toruń o powierzchni 120 mkw. Cena - 3 500 zł/miesiąc. Dom bez poddasza ma 3 pokoje. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją ARThaus Nieruchomości.
Sprzedam działkę toruński, Głogowo o powierzchni 12418 mkw. Działka kształt: prostokąt. Cena działki - 750 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ARThaus Nieruchomości.
Sprzedam dom toruński o powierzchni 101 mkw. Cena - 699 000 zł. Dom bez poddasza ma 5 pokoi. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ARThaus Nieruchomości.
Wynajmę mieszkanie Toruń o powierzchni 121 mkw. Cena - 13 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją ARThaus Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Toruń o powierzchni 193 mkw. Cena - 2 750 000 zł. Mieszkanie ma 5 pokoi, znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ARThaus Nieruchomości.
Wynajmę mieszkanie Toruń o powierzchni 73 mkw. Cena - 1 700 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją ARThaus Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Toruń o powierzchni 61,08 mkw. Cena - 580 260 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ARThaus Nieruchomości.
Wynajmę mieszkanie Toruń o powierzchni 56 mkw. Cena - 2 900 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją ARThaus Nieruchomości.
Sprzedam dom toruński o powierzchni 290,92 mkw. Powierzchnia działki wynosi 3014 mkw. Rok budowy: 2016. Cena - 1 279 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 7 pokoi, ogrzewanie: pompa ciepła. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ARThaus Nieruchomości.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Wojciech Brudzyński

Wojciech Brudzyński

Frączak Artur

Frączak Artur

Magdalena Ahiejczyk

Magdalena Ahiejczyk

Emilia Krzemieńska

Emilia Krzemieńska

Kontakt z agencją


ARThaus Nieruchomości

ARThaus Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: