AVO Nieruchomości background image
AVO Nieruchomości logo

AVO Nieruchomości Gdańsk

O nas


AVO Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Gdańsk przy Abrahama 17c.

Obszar działania

AVO Nieruchomości działa na terenie województw: pomorskiego, warmińsko-mazurskiego.

Oferta agencji

AVO Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 2 mieszkania na sprzedaż w cenach od 625 000 zł do 960 000 zł.
  • 1 mieszkanie na wynajem w cenie 2 800 zł.
  • 1 dom na sprzedaż w cenie 775 000 zł.
  • 4 działki na sprzedaż w cenach od 159 000 zł do 460 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji AVO Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

8

Liczba ofert

1

Ofert na wynajem

7

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Wynajmę mieszkanie Gdańsk, Wrzeszcz o powierzchni 46 mkw. Rok budowy: 1920. Cena - 2 800 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją AVO Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Śródmieście o powierzchni 85,50 mkw. Rok budowy: 1920. Cena - 960 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją AVO Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Piecki-Migowo o powierzchni 41 mkw. Rok budowy: 2011. Cena - 625 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją AVO Nieruchomości.
Sprzedam dom kościerski o powierzchni 180 mkw. Powierzchnia działki wynosi 2100 mkw. Rok budowy: 1992. Cena - 775 000 zł. Dom bez poddasza ma 5 pokoi, 2 łazienki, ogrzewanie: olejowe. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją AVO Nieruchomości.
Sprzedam działkę Trójmiasto i okolice o powierzchni 872 mkw. Cena działki - 159 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją AVO Nieruchomości.
Sprzedam działkę działdowski o powierzchni 1329 mkw. Cena działki - 165 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją AVO Nieruchomości.
Sprzedam działkę Trójmiasto i okolice o powierzchni 2603 mkw. Cena działki - 460 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją AVO Nieruchomości.
Sprzedam działkę działdowski o powierzchni 2638 mkw. Cena działki - 315 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją AVO Nieruchomości.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Anna Wtulich-Olszewska

Anna Wtulich-Olszewska

Ewa Ziomkowska

Ewa Ziomkowska

Kontakt z agencją


AVO Nieruchomości

AVO Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: