AXTON Nieruchomości background image
AXTON Nieruchomości logo

AXTON Nieruchomości Warszawa

O nas

AXTON Nieruchomości oferuje usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, wykonywane w oparciu o posiadane w tym zakresie kwalifikacje zawodowe i wieloletnie doświadczenie. Udzielamy fachowych porad niezbędnych dla zrealizowania najbardziej korzystnych transakcji.

Sprawnie przeprowadzimy Cię przez proces kupna lub sprzedaży nieruchomości.

Podstawowym profilem naszej działalności jest świadczenie usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na rynku mieszkaniowym oraz komercyjnym. Kameralny charakter naszej firmy pozwala nam zapewnić profesjonalną i rzetelną obsługę.

Współpracujemy z renomowanymi kancelariami notarialnymi, radcami prawnymi i doradcami kredytowymi.

Proponujemy ponadto usługi w następującym zakresie:

  • kredyty na zakup nieruchomości,
  • wycena nieruchomości,
  • projektowanie (obiekty, wnętrza, ogrody),
  • wykonawstwo robót budowlanych (budowa, remonty),
  • aranżacje, adaptacje i modernizacje,

W naszej pracy kierujemy się zasadami etyki zawodowej, wysoką kulturą obsługi i indywidualnym, podejściem do potrzeb naszych klientów.

Stawiamy na doświadczenie i profesjonalizm, jasne warunki współpracy i pełną przejrzystość całego proces transakcji.

Jesteśmy członkami Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Polskiej Federacji Nieruchomości.

Zapraszamy do współpracy.

AXTON Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Warszawa przy Chałubińskiego 8.

Obszar działania

AXTON Nieruchomości działa na terenie województwa mazowieckiego.

Oferta agencji

AXTON Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 1 mieszkanie na sprzedaż w cenie 568 000 zł.
  • 3 mieszkania na wynajem w cenach od 2 600 zł do 3 500 zł.
  • 3 domy na sprzedaż w cenach od 2 150 000 zł do 2 780 000 zł.
  • 2 działki na sprzedaż w cenach od 450 000 zł do 11 300 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji AXTON Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

9

Liczba ofert

3

Ofert na wynajem

6

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji

Mpzp usługi i produkcja
Radzymin
22641 m2

11 300 000
499 /m2
Prowizję pośrednika pokrywa Sprzedający.Działka o powierzchni 22 641 m2, położona w miejscowości Ciemne, gmina Radzymin, powiat wołomiński, w pobliżu ronda - Rondo ks. Andrzeja Rudzkiego, u zbiegu ulic Wołomińskiej, Słowackiego i Bohaterów Radzymina

Mpzp budownictwo jednorodzinne
Konstancin-Jeziorna
1006 m2

450 000
447 /m2
Prowizję pośrednika pokrywa sprzedający.Działka o powierzchni 1006 m2, położona w Ciszycy, gmina Konstancin-Jeziorna.Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - 9RM/MN - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, budynki

Metro imielin, zwierzęta mile widziane
Roalda Amundsena, Ursynów Centrum, Ursynów, Warszawa

3 pokoje 70 m2
3 500/mies.
50 /m2
PROWIZJĘ POŚREDNIKA POKRYWA WŁAŚCICIEL MIESZKANIATrzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią położone na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku.Opis pomieszczeń:- hol z szafą w zabudowie,- pokój dzienny,- kuchnia z oknem,- dwie sypialnie,- toaleta,-

Metro młociny, las bielański
Przy Agorze, Wrzeciono, Bielany, Warszawa

2 pokoje 48,60 m2
3 400/mies.
69 /m2
Najemca nie płaci prowizji.Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,60 m2 położone w cichym miejscu przy ul. Przy Agorze. Obecnie mieszkanie jest zaaranżowane jako trzypokojowe (na życzenie klienta można powrócić do rozkładu dwupokojowego.Zapraszamy

Kupujący nie płaci prowizji
Praga-Południe, Warszawa

4 pokoje 180 m2
2 150 000
11 944 /m2
Prowizję pośrednika pokrywa Sprzedający.Trzykondygnacyjny segment środkowy o powierzchni całkowitej około 180 m2,  użytkowej 134,39 m2, w bardzo dobrym stanie technicznym, położony w pobliżu Parku im. płk. Jana Szypowskiego "Leśnika" (okolica ulicy

Bez pcc i bez prowizji
Wilanów, Warszawa

5 pokoi 270 m2
2 780 000
10 296 /m2
Kupujący nie płaci prowizji.Dwukondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 270 m2 położony w Wilanowie, w bardzo dobrej lokalizacji; blisko szkół, przedszkoli i wszelkich miejskich udogodnień.Zapraszamy na wirtualny spacer