BalticFlat background image
BalticFlat logo

BalticFlat Gdynia

O nas


BALTICFLAT to przede wszystkim wynajem apartamentów na dni, tygodnie i miesiące. Naszym głównym celem jest zapewnienie Państwu komfortowego noclegu w starannie wyselekcjonowanych apartamentach w Trójmieście.

Oferujemy Państwu krótkoterminowy wynajem apartamentów jako alternatywę dla hoteli i idealne rozwiązanie dla osób ceniących wygodę i swobodę mieszkania „jak w domu”. Jednocześnie proponujemy Państwu rozwiązania i wachlarz usług podobnych do hoteli klasy biznes.

Staramy się, aby lokalizacja naszych apartamentów zapewniała sprawne połączenia komunikacyjne między Gdańskiem, Sopotem lub Gdynią oraz gwarantowała dostęp do licznych atrakcji.

Podczas pobytu w naszych apartamentach pozostajemy do Państwa dyspozycji zapewniając wszelką potrzebną pomoc.

Zapraszamy do zapoznana się z naszą ofertą.

Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół BALTICFLAT

BalticFlat to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Gdynia przy Zygmunta Augusta 11A - lok.206.

Obszar działania

BalticFlat działa na terenie województwa pomorskiego.

Oferta agencji

BalticFlat posiada w swojej ofercie:

  • 1 mieszkanie na sprzedaż w cenie 549 000 zł.
  • 1 mieszkanie na wynajem w cenie 2 800 zł.
  • 1 dom na sprzedaż w cenie 1 250 000 zł.
  • 6 działek na sprzedaż w cenach od 145 000 zł do 2 904 210 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji BalticFlat na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

9

Liczba ofert

1

Ofert na wynajem

8

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam działkę Gdańsk, Kokoszki o powierzchni 4209 mkw. Cena działki - 2 904 210 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją BalticFlat.
Sprzedam działkę Trójmiasto i okolice o powierzchni 4665 mkw. Cena działki - 200 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją BalticFlat.
Sprzedam działkę Trójmiasto i okolice o powierzchni 2369 mkw. Cena działki - 150 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją BalticFlat.
Sprzedam działkę wejherowski o powierzchni 17808 mkw. Cena działki - 995 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją BalticFlat.
Sprzedam dom kartuski, Szymbark o powierzchni 179 mkw. Cena - 1 250 000 zł. Dom bez poddasza ma 3 pokoje. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją BalticFlat.
Sprzedam mieszkanie Gdynia, Leszczynki o powierzchni 53,93 mkw. Cena - 549 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 5 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją BalticFlat.
Wynajmę mieszkanie Gdynia, Dąbrowa o powierzchni 55 mkw. Rok budowy: 2013. Cena - 2 800 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją BalticFlat.
Sprzedam działkę kartuski, Szymbark o powierzchni 11732 mkw. Cena działki - 1 250 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją BalticFlat.
Sprzedam działkę Trójmiasto i okolice o powierzchni 1013 mkw. Cena działki - 145 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją BalticFlat.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Konrad Ceglarek

Konrad Ceglarek

Kontakt z agencją


BalticFlat

BalticFlat

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: