Big City Broker background image
Big City Broker logo

Big City Broker Lublin

O nas


Big City Broker jest agencją działającą na obszarze województwa lubelskiego oraz mazowieckiego. Posiada dwa oddziały zlokalizowane w Lublinie i Warszawie. Na rynku nieruchomości funkcjonuje już od ponad 10 lat, a długoletnie doświadczenie pozwala świadczyć kompleksowe usługi oparte na wzajemnych zaufaniu i budowaniu długotrwałych relacji z klientami.

Oferowane przez Big City Broker nieruchomości to głównie mieszkania i domy. W bogatej ofercie klienci mogą jednak znaleźć również działki, lokale użytkowe i powierzchnie komercyjne. Usługi oferowane przez tę agencję skierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i inwestorów na rynku nieruchomości oraz deweloperów.

Wieloletnie doświadczenie, a także nieustannie poszerzana wiedza z zakresu dynamicznych zmian zachodzących na rynku nieruchomości, są doceniane przez klientów. Na uwagę zasługuje również szeroki wybór ofert z rynku pierwotnego, który obejmuje interesujące inwestycje.

Big City Broker to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Lublin przy 3 Maja 18/2.

Obszar działania

Big City Broker działa na terenie województw: lubelskiego, wielkopolskiego, mazowieckiego.

Oferta agencji

Big City Broker posiada w swojej ofercie:

  • 83 mieszkania na sprzedaż w cenach od 200 000 zł do 1 189 000 zł.
  • 3 mieszkania na wynajem w cenach od 1 550 zł do 2 500 zł.
  • 33 domy na sprzedaż w cenach od 229 000 zł do 3 490 000 zł.
  • 76 działek na sprzedaż w cenach od 12 000 zł do 7 039 200 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Big City Broker na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

195

Liczba ofert

3

Ofert na wynajem

192

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam działkę Ostrów Lubelski o powierzchni 1000 mkw. Cena działki - 225 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Big City Broker.
Sprzedam mieszkanie Lublin o powierzchni 50 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 582 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Big City Broker.
Sprzedam działkę łęczyński o powierzchni 2485 mkw. Cena działki - 129 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Big City Broker.
Sprzedam dom lubelskie, opolski o powierzchni 80 mkw. Powierzchnia działki wynosi 10900 mkw. Rok budowy: 1960. Cena - 279 000 zł. Dom bez poddasza ma 3 pokoje, 1 łazienkę, ogrzewanie: gazowe. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Big City Broker.
Sprzedam mieszkanie Lublin o powierzchni 90 mkw. Rok budowy: 1960. Cena - 830 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Big City Broker.
Sprzedam działkę Chełm o powierzchni 10000 mkw. Cena działki - 1 200 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Big City Broker.
Sprzedam działkę okolice Lublina o powierzchni 9712 mkw. Cena działki - 1 500 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Big City Broker.
Sprzedam działkę okolice Lublina o powierzchni 9900 mkw. Cena działki - 315 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Big City Broker.
Sprzedam działkę okolice Lublina o powierzchni 9305 mkw. Cena działki - 335 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Big City Broker.
Sprzedam mieszkanie Lublin o powierzchni 57 mkw. Rok budowy: 2021. Cena - 710 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Big City Broker.
Sprzedam działkę Lublin o powierzchni 1837 mkw. Cena działki - 240 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Big City Broker.
Sprzedam mieszkanie Lublin o powierzchni 66,10 mkw. Rok budowy: 2013. Cena - 570 000 zł. Mieszkanie ma 5 pokoi, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Big City Broker.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Maria Czajka

Maria Czajka

Marzena  Stojak

Marzena Stojak

Monika Sobczuk

Monika Sobczuk

Karolina Kołodziej

Karolina Kołodziej

Kamila Śliwa

Kamila Śliwa

Grzegorz Gawron

Grzegorz Gawron

Monika Dudek

Monika Dudek

Aleksandra Hładko

Aleksandra Hładko

Agata Kincel

Agata Kincel

Michał Drzymała

Michał Drzymała

Katarzyna Łubkowska

Katarzyna Łubkowska

Paweł Wąsik

Paweł Wąsik

Sebastian Pyda

Sebastian Pyda

Olena Stolat

Olena Stolat

Grzegorz Flis

Grzegorz Flis

Grzegorz Flis

Grzegorz Flis

Paweł Rokicki

Paweł Rokicki

Mateusz Kaliniak

Mateusz Kaliniak

Karolina Antoniuk

Karolina Antoniuk

Łukasz Mączka

Łukasz Mączka

Kontakt z agencją


Big City Broker

Big City Broker

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: