Biuro Nieruchomości Licencja Ewa Mikucka background image
Biuro Nieruchomości Licencja Ewa Mikucka logo

Biuro Nieruchomości Licencja Ewa Mikucka Białystok

O nas


Biuro Nieruchomości Licencja Ewa Mikucka to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Białystok przy Młynowa 66 lok. U2.

Obszar działania

Biuro Nieruchomości Licencja Ewa Mikucka działa na terenie województw: podlaskiego, łódzkiego.

Oferta agencji

Biuro Nieruchomości Licencja Ewa Mikucka posiada w swojej ofercie:

  • 3 mieszkania na sprzedaż w cenach od 219 000 zł do 689 000 zł.
  • 1 dom na sprzedaż w cenie 639 000 zł.
  • 5 działek na sprzedaż w cenach od 189 000 zł do 446 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Biuro Nieruchomości Licencja Ewa Mikucka na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

9

Liczba ofert

9

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam dom suwalski o powierzchni 100 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1700 mkw. Rok budowy: 2010. Cena - 639 000 zł. Dom bez poddasza ma 3 pokoje. Do domu przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości Licencja Ewa Mikucka.
Sprzedam działkę białostocki o powierzchni 1141 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 285 250 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości Licencja Ewa Mikucka.
Sprzedam mieszkanie Wasilków o powierzchni 34,77 mkw. Rok budowy: 1966. Cena - 219 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości Licencja Ewa Mikucka.
Sprzedam działkę Choroszcz o powierzchni 4056 mkw. Działka budowlana, kształt: romb. Cena działki - 446 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości Licencja Ewa Mikucka.
Sprzedam mieszkanie Białystok o powierzchni 45 mkw. Rok budowy: 1966. Cena - 469 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości Licencja Ewa Mikucka.
Sprzedam mieszkanie Wasilków o powierzchni 65,18 mkw. Rok budowy: 2016. Cena - 689 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości Licencja Ewa Mikucka.
Sprzedam działkę białostocki o powierzchni 3300 mkw. Działka rolna, kształt: prostokąt. Cena działki - 189 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości Licencja Ewa Mikucka.
Sprzedam działkę bełchatowski o powierzchni 18443 mkw. Działka siedliskowa, kształt: prostokąt. Cena działki - 349 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości Licencja Ewa Mikucka.
Sprzedam działkę białostocki o powierzchni 807 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 201 750 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości Licencja Ewa Mikucka.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Ewa

Ewa

Kontakt z agencją


Biuro Nieruchomości Licencja Ewa Mikucka

Biuro Nieruchomości Licencja Ewa Mikucka

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: